HCL.HR

Monitor,problem..

  • 6 Odgovora
  • 3143 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Monitor,problem..
« : 27. Veljača, 2015., 20:41 »
Pomoc oko monitora,znaci ovako najsretniji sam covjek na svijetu,otac kupio ovaj monitor koji cu vam pokazat za samo 5€ pijana budala ga prodala :D
I sad ovako monitor radi ali kad crna boja bude ono nepokazuje crno nego crvenkasto :chair: :/ probao sam sve sa monitora (kontrast,brigtnes) ali nepomaze mislim pomoglo je malo al neda mi se imat sa tim opcijama posto bude mracna slika..
I kada nekako lijepo napravim to boje se kao da razmaziva  neke linije se pojave i nestaju za 1sekundu.. http://prntscr.com/6alm6p

-Evo slike
http://prntscr.com/6alk4v (crvene boje)

Rezolucija je : 1680x1050 \:D/
Znam da je ovo ruzno,neuredno napisano ali mi se zurilo pa sam nabrzinu pisao...

P.S
Udjem sad na GTA 4 i zaplacem.
Nemogu ni igrat ga vidite kakva je slika:  http://prntscr.com/6altah
« Zadnja izmjena: 27. Veljača, 2015., 20:49 edviiN »

Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #1 : 28. Veljača, 2015., 00:05 »
Kojim kabelom je spojen monitor? Možda je kabel neispravan. S druge strane može biti i da monitor ima neki defekt, jer cijena za koju si ga dobio na to ukazuje.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #2 : 28. Veljača, 2015., 00:39 »
Kojim kabelom je spojen monitor? Možda je kabel neispravan. S druge strane može biti i da monitor ima neki defekt, jer cijena za koju si ga dobio na to ukazuje.
Kabel je onaj obican plavi :D , imao sam neki manji monitor i radilo je sve...
Guglao sam o ovome i moze se popravit sa cackanjem po monitorskim opcijama al pff neznam sve sam isprobao..

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #3 : 28. Veljača, 2015., 01:23 »
Mislim da taj lik koji ga je prodao nije pijana budala :mrgreen:

Ti bi ispravan monitor za 5 €?

Znači ako ti je slika ispravna na drugom monitoru, te ako si probao drugi kabal, IMO onda je to to.
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2015., 01:25 Andrash »

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #4 : 28. Veljača, 2015., 01:26 »
Mislim da taj lik koji ga je prodao nije pijana budala :mrgreen:

Ti bi ispravan monitor za 5 €?
To si i ja govorim sam al ipak je dobar monitor morat cu se priviknut na ovo ... :bonk:
Al  5€ za 22 inčni monitor ipak je dobar :clap:  cak ima audio samo kabel treba prispojit unutra i rade zvucnici (ugradjeni iza monitora) :D :mrs:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #5 : 28. Veljača, 2015., 01:33 »
Da, monitor je dobar... osim što ne izvršava svoju osnovnu funkciju - prikazivanje slike :hiha:

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Monitor,problem..
« Odgovori #6 : 28. Veljača, 2015., 01:37 »
Da, monitor je dobar... osim što ne izvršava svoju osnovnu funkciju - prikazivanje slike :hiha:
Samo crna zajebava,ali ok je kad LoL moze onda je ok samo mi je zao sto nemogu Black Ops igrat mislim mogu ali u nekim misijama sve crno pa .. :/ mozda nagovorim oca da odnese na servis neki pa da pogledaju...Ajd poz evo pocela LOL runda :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9