HCL.HR

Monitor se neće upalit

  • 13 Odgovora
  • 5304 Hitova
*

oetam

  • **
  • 221
Monitor se neće upalit
« : 12. Rujan, 2010., 15:23 »
malo sam se igrao :clap: :clap: s ram-ima i išao sam ih overclokat. eee sad, kada upalim računalo čuje se 2 puta "beep" i nastavi raditi ali nema slike na monitoru. Probao sam izvaditi ram-e i staviti ih u druge slotove, ali opet isto, nemam druge ramo-ve, ali čuo sam da se može i restartat cijeli bios, samo neznam kako. ako može pomoć oko toga i oko paljenja monitora!  :D :D

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #1 : 12. Rujan, 2010., 15:51 »
Za početak reinstaliraj windowse
Onda instaliraj drivere za RAM memoriju
Onda prestani čitat moje gluposti i za početak promjeni utore na grafičkoj kartici, ako je uštekano u jedan uštekaj u drugi i onda probaj
Provjeri jel ti uštekan monitoru u struju
Jel ti uopće svijetli stand by lampica na monitoru?

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #2 : 12. Rujan, 2010., 16:01 »
menjuel od monitora bi ti trebao sadržavat popis svih "beepova" i šta oni znače.
bios resetiraš tako da izvadiš bateriju koja se nalazi na matičnoj. ala baterija za sat izgleda.
ako pogineš nisam kriv. jer na matičnoj struja ide po 100 volti na sat. jebagabog.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #3 : 12. Rujan, 2010., 16:09 »
menjuel od monitora bi ti trebao sadržavat popis svih "beepova" i šta oni znače.
bios resetiraš tako da izvadiš bateriju koja se nalazi na matičnoj. ala baterija za sat izgleda.
ako pogineš nisam kriv. jer na matičnoj struja ide po 100 volti na sat. jebagabog.

ok budem vidio to, pa javim, hahaha neću poginut (valjda)  :piva:

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #4 : 12. Rujan, 2010., 16:34 »
Za početak reinstaliraj windowse
Onda instaliraj drivere za RAM memoriju
Onda prestani čitat moje gluposti i za početak promjeni utore na grafičkoj kartici, ako je uštekano u jedan uštekaj u drugi i onda probaj
Provjeri jel ti uštekan monitoru u struju
Jel ti uopće svijetli stand by lampica na monitoru?

evo jesam promijenio sam utore i monitor, sve je uključeno, lampica mi svijetli narančastvo (znaći da nema signala), a kad je zelena onda se pokaže i slika. ali, sada mi svijetli narančasto.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #5 : 13. Rujan, 2010., 10:40 »
Matična ti daje beep zvukove, tak da pogledaj u manualu od matične kaj oni znače.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #6 : 14. Rujan, 2010., 14:30 »
Meni je tako bilo,rastavio sam citav pc,i sastavio ga,upalim ga,on radi ali ekran nista ne pokazuje..Uglavnom meni se ispostavilo tada da mi je riknula graf.

*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #7 : 14. Rujan, 2010., 14:48 »
eee...evo uspio sam, trebao sam samo izvaditi bateriju, baš onak kak sam si i mislim. ali nisam maril za to...hahaha...  :loludara: :loludara:

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #8 : 14. Rujan, 2010., 15:51 »
jebmti sve. koji to kurac znači?
moglo je bar jedno hvala za velike eksperte koji su ti pomagali ovdje.

e.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #9 : 14. Rujan, 2010., 16:32 »
Budalo, on je to već sve znao
Samo je trebao drugačiji avatar da ga zapravo podsjeti što treba napravit

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #10 : 16. Rujan, 2010., 11:50 »
jebmti sve. koji to kurac znači?
moglo je bar jedno hvala za velike eksperte koji su ti pomagali ovdje.

e.

Ti, eksperte, vadiš bateriju kad je komp upaljen?  :wildboy:

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #11 : 16. Rujan, 2010., 12:24 »
ne lol. ono gore je bila šala/disklejmer. valjda se to podrazumjeva, al ono, nikad neznaš, ljudi su glupi ko kurac. :wildboy:
ionako su na matičnoj neki mali naponi istosmjerne struje od čega ti nebi tribalo bit ništa.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #12 : 16. Rujan, 2010., 12:42 »
Ae. Sumnjivo mi je bilo.  :wildboy:

Odg: Monitor se neće upalit
« Odgovori #13 : 16. Rujan, 2010., 15:09 »
upravo sam skužio da nam avatari puše i da je moj više kul. tvoj nije kul jer nosi cvike,a cvike nose gikovi i to.
moj nosi beretku, beretke nose ptspovci i njima niko ne može ništa.



 :mr.T:

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9