HCL.HR

Ne radi mi mic

  • 3 Odgovora
  • 12657 Hitova
Ne radi mi mic
« : 05. Kolovoz, 2017., 19:01 »
Kupio sam martius stereo gaming slusalice od 200 kn.Zvuk odlicno radi ,međutim mikrofon odjednom ne radi.Neznam zašto racunalo ga vidi ali kad odem na skype ne cuje se zvuk a i na ostalim programima.Otisao sam na sounds i tamo pokazuje da je povezan ali se ne mice onaj zeleni "bar" koji pokazuje da li mikrofon radi kad se prica.Neznam zasto radilo 3 tjedna i sad mic ne radi.Moze pomoc da se to nekako sredi jer slusalice su nove

Odg: Ne radi mi mic
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2017., 19:32 »
Može bit da ti je port "crka" ako koristiš one utore sprida kucista

Odg: Ne radi mi mic
« Odgovori #2 : 05. Kolovoz, 2017., 19:38 »
probo sam i kod drugih isto zvuk radi a mic ne

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Ne radi mi mic
« Odgovori #3 : 05. Kolovoz, 2017., 19:50 »
OK, za početak:


1) Jesi siguran da na slušalicama nije upaljen mute? Pogledaj dobro na kablu od slušalica jer one imaju tamo mute i možda se slučajno prebacilo tamo.
2) Za mikrofon neideš na Playback devices nego na Recording devices. Tamo vidi je li prikopčan mic i je li zelena kvačica na njemu. Odnosno je li on default uređaj.
Možeš i u properties-ima uključiti opciju "Listen to this device" i vidjeti čuješ li ga ili ne.
3) Možeš probati dići i microphone boost u properties na Recording devices tabu, pa vidi čuješ li ga tada.


Ako ti ništa ne pomaže od ovoga onda na servis i traži nove ako su pod garancijom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9