HCL.HR

Nekakva obična konfa

  • 3 Odgovora
  • 1803 Hitova
Nekakva obična konfa
« : 12. Prosinac, 2011., 00:40 »
Dakle vidio sam da ima ovakvih tema , ali ništa onako kak ja trazim . Pa eto dakle trebam nekakvu konfu po mogucnosti gotovu il kak to ide , ne razumijem se u to , a ono za sta mi treba su igrice tipa cod2 i cod4 to najvise igram , pa da li je ovakva konfiguracija oke za to ?

Intel G41 chipset LGA775 SATA 3Gbps USB2.9
High Definition Audio, PCIe, mATX
Intel Pentium Dual Core E5700 3,0GHz socket 775
4GB DDR3 CL9
500GB SATA HDD 7200 o/min
DVD+/-R-RW 22x SATA
MIDI Tower ATX 400W
front panel USB2.0, Audio+Mic
nVidia GT220 Super 512MB GDDR3

Hvala unaprijed...
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2011., 10:23 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nekakva obična konfa
« Odgovori #1 : 12. Prosinac, 2011., 10:29 »
Moći ćeš i s ovime pokrenuti COD 2 i COD 4, nisu to jako zahtjevne igre, ali konfiguracija kao takva je zapravo vrlo loša.

Taj Pentium Dual Core nikako nemoj uzimati, radije neki procesor iz Intel Core 2 Duo serije, ili pak neki jeftiniji AMD 4-jezgreni. Kućište s napajanjem nemoj uzimati, to obično budu loša napajanja, a napajanje ti je definitivno bitno. Uzmi radije kućište bez napajanja, pa kupi neko napajanje zasebno. Grafička je isto malo zastarila pa koa gledša u smjeru igranja igara mogao bi uzeti nešto u rangu 900-1100kn što će te dobro služiti. U trgovini gdje kupuješ konfiguraciju će ti oni vjerojatno i sastaviti baš te komponente koje želiš, tako da se ne moraš brinuti za to - samo treba odabrati prave komponente.

Daj malo više informacija pa će ti netko već složiti nešto malo pametnije. Primjerice koliki ti je budžet za tu konfiguraciju? Imaš neku trgovinu gdje baš planiraš kupiti?

Odg: Nekakva obična konfa
« Odgovori #2 : 12. Prosinac, 2011., 17:42 »
Dakle , neznam ja složit nekakvu konfiguraciju jer ne znam ni šta paše ni ništa , nisu mi bitne nekakve ultra postavke nego jednostano da odvrti , ovo sam našao u trgovini u svom gradu a i nisu nekakvi novci (čitaj 2000 kn) , ne raspolažem prevelikim budžetom da bi sad slagao komp ok 5k kuna a i ne treba mi za ovo šta igram , da li bi ova konfa mogla odvrtiti šta novije , nije bitno na kakvoj grafici ...  ;)

A komp mi treba neki normalni do 2.5k a znam da se za to nemoze slozit bog zna sta ...
Mislio sam ovdje otic pitat da mi nesto predloze za te pare , sta vi mislite ?
http://www.ishop.hr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2011., 17:57 coller2510 »

Odg: Nekakva obična konfa
« Odgovori #3 : 21. Prosinac, 2011., 21:15 »
Moze ovo netko obrisat ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9