HCL.HR

No input signal

  • 2 Odgovora
  • 1489 Hitova
No input signal
« : 09. Prosinac, 2015., 12:45 »
Kupio sam novu graficku prije otprilike 2 tjedna (Asus Strix R9 380 4gb OC edition). Prije par dana se pojavio problem; nekada nakon 15 minuta, a nekada nakon 2 sata, na par sekundi se slika zamrzne, monitor zacrni i ispise poruku 'No input signal. Entering sleep mode.'. Zvuk u pozadini i dalje radi. Dogada se samo tokom igranja igara. Dok surfam, ili bilo sto drugo, sve je u redu. Koristio sam Afterburner za pracenje temperature, a ona nije prelazila 55 stupnjeva (cudo za AMD). Stoga, nemoguce da je problem pregrijavanje. Primjetio sam da se problem pojavljuje, najcesce, kod high loadova, kada je graficka pod vecim opterecenjem. Koristim beta Catalyst drivere 15.11.1. Nisam prelazio na Crimson, jer sam citao na netu da imaju problema. Pogotovo sa radnjom ventilatora. CPU se, takoder, ne zagrijava na vise od 40 stupnjeva. Graficku nisam overclockao. Sumnjam da je problem maticna, jer ne bi bilo zvuka. Stavio sam staru graficku i sve radi bez greske. Problem se ne pojavljuje. Na netu sam citao da moze biti do RAMa, no onda bi rikavalo i sa starom grafickom. Moze li, zaista, biti da je ova nova u banani? Help... :wildboy:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: No input signal
« Odgovori #1 : 09. Prosinac, 2015., 13:13 »
Moguće je da je grafa kriva.
Skini MSI Kombustor i optereti ju kolko ide. Ako i tada bude isti problem onda je do grafičke.
Uglavnom MSI Kombustor staru i novu grafičku izvrti.
Tako ćeš eliminirati pitanje radi li se o GPU.
Ako je nova nosi odmah na reklamaciju i uzmi novu.

P.S.
Koristi koji puta enter, jer ti je ovako post dosta dugačak i nepregledan pa je i naporan za čitanje.

Odg: No input signal
« Odgovori #2 : 09. Prosinac, 2015., 13:38 »
Cim dodem mado s posla cu probat.
Sorry za dugacak post. Nisam uopce kuzio to. :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9