HCL.HR

Novi pisač

  • 6 Odgovora
  • 2952 Hitova
*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Novi pisač
« : 05. Listopad, 2015., 20:33 »
Pozdrav odkada sam upisao računalni tehničar svi od nas učenika hoće izvješća,a budući da mi pisač ne radi volio bih da mi prepručite neki kvalitetan pisač sa ne tako skupim bojama,jedino što treba imati je pisač i kopirni aparat,da je do 400-500Kn i da ga mogu nabaviti u Splitu.Boja nije bitna,možda bi bjela bolje išla uz novo kućište,ali nije bitno.

Znači:
1.Pisač i kopirni.
2.Do 500Kn gotovinom plaćam.
3.Kupovanje u splitu neću naručivati.
4.Da je kvalitetan i da mu boje nisu skupe toliko.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Novi pisač
« Odgovori #1 : 08. Listopad, 2015., 18:33 »
Bump samo,ajde molim vas pomozite mi vrijeme mi ističe.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Novi pisač
« Odgovori #2 : 08. Listopad, 2015., 20:20 »
Ja bi ti preporučio ako je moguće radije neki jeftiniji laserski (samo crna) prije bilo kakvih ovih sa ketriđ bojama. S potonjim ne možeš puno printati, stalno moraš mjenjati, ako fali jedna boja iako ti ne treba baš ta - neće htjeti printati, zatim zaglavljivanje glave ako se ne koristi redovno i sl.... Ovo kupiš jednom i na stotine-tisuće stranica možeš printati

Ako mora biti printer/skener/kopirka jbga uzmi neki epson recimo, zamjenske budu jeftine

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Novi pisač
« Odgovori #3 : 11. Listopad, 2015., 19:05 »
Prvo da se zahvalim.
A jeli ima nekakav laserski a da ima i kopirni unjemu, i ako ima jel bi mogao reći gdje ga u Splitu ima kupiti ako znaš.Ili bar kako se zove model,ako nema jeli bi mi ondam ogao preporučiti nekakav dobar epsonov do 400-500Kn a da ga u Splitu mogu kupiti (nije bitno koji dućan samo da je u splitu).Ili bar kako se zove model.
Hvala unaprijed. :thumbs:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Novi pisač
« Odgovori #4 : 11. Listopad, 2015., 22:50 »
Nisam ti spominjao imena konkretnih modela baš zato što ih ne znam. Split znači links ili hgspot

Laserski a multifunkcionalni imaš najjeftiniji ovaj, zamjenski toneri klik. Računaj da si s time dugo miran

Od ovih sa catridgeom imaš raznih cannona, hp-ja, epsona, nemam pojma koji je best-buy, odaberi nešto u svom budžetu ili pitaj trgovca tamo (nek u obzir uzme i cijenu zamjenskih):

https://www.hgshop.hr/shop.aspx?external_pk=1-09-003
http://www.links.hr/?option=katList&page=sviartikli&id_kategorija=100730&sort_cat=cijena_s_pdv&sort_ord=
« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2015., 22:52 Andrash »

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Novi pisač
« Odgovori #5 : 12. Listopad, 2015., 19:47 »
Eto hvala na pomoći.Sad mi je najgore što su mi premakli i moram te Osnove elektrotehnike isprintat do četvrtka,raspitat ću se valjda do tada u HG shopa i linksa.

Hvala Andrash na pomoći.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Novi pisač
« Odgovori #6 : 18. Listopad, 2015., 16:30 »
Evo uzeo sam HP Deskjet ink Advantage 1515.
Kupio sam u HG Shop-u
Zasad radi sve super,čini mi se kao dobar izbor jednostavan je i postava je kratko trajala,boje sam dobio u paketu tako da sve super.

Još jednom hvala na pomoći Andrash :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9