HCL.HR

Novo kućište

  • 5 Odgovora
  • 2833 Hitova
*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Novo kućište
« : 11. Rujan, 2015., 19:12 »
Znači nabavio sam par novih stvari poput miša , tipkovnice itd. i svi mi svijetle plavo ali moje sadašnje kućište sprijeda svijetli crveno i to mi se nikako ne uklapa (a nije mi baš ni privlačno) zato sam otišao na web str instar informatike i našao si jedno lijepo kućište po imenu  Akyga AKY003BK koje ovako izgleda
(sry zbog velike slike)
Uglavnom ne znam jel se isplati uzet to kućište ili možda neko bolje marke poput cooler mastera koji je sličan po izgledu.Ako imate neko drugo kučište slične cijene molim vas recite koje.Hvala unaprijed!
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2015., 19:14 bigGuy »
Work hard until your idols become your rivals!

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Novo kućište
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2015., 19:17 »
Zalman Z3+ Ti ima već ugrađeni plavi LED upuh sprijeda,možeš dodati i još jedan,još ako uzmeš u bijeloj boji.

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Novo kućište
« Odgovori #2 : 11. Rujan, 2015., 19:20 »
Inače sam jako izbirljiv uvezi izgleda ,a ovo kućište sam gledao već i nije mi nešto privlačno i zaboravio sam napomenut da već imam na raspolaganju jedan 120mm fan sa plavim led lapicama
Work hard until your idols become your rivals!

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Novo kućište
« Odgovori #3 : 14. Rujan, 2015., 08:08 »
Ja bi reko ne, Akyge su uglavnom smeće. Rađe zamijeni vent na postojećem ako si zadovoljan sa caseom.

Odg: Novo kućište
« Odgovori #4 : 14. Rujan, 2015., 18:23 »
bigGuy

Zaobidji Akygu jer su dosta lose kvalitete - sama struktura je veoma lose izradjena, ne upija dobro vibracije,lim je tanak i lako savitljiv, ne nude ni nesto posebnu opremu i sl.

Prvi koji mi pada na pamet s crvenim led ventom i plexyem je MS Monster Red. To kuciste s obzirom sto sve nudi i kako je izradjen vec se moze stati uz bok sa poznatijim izborima poput Zalmana poput Z1, Z3, R1.

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Novo kućište
« Odgovori #5 : 19. Rujan, 2015., 09:33 »
Krivo ste me shvatili vec imam kuciste sa crvenim ali zelim se prebacit na neko plavo pa sam mislio to ali sad vidim da bolje ne hvala na informacijama!
Work hard until your idols become your rivals!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9