HCL.HR

Iskustva s trgovcima PC hardware-a

  • 9 Odgovora
  • 15531 Hitova
Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« : 30. Rujan, 2017., 23:18 »
Pozdrav, znam da nije bas za ovu temu ali da vas pitam ako imate kakva negativnaa iskustva s ADM-om sto se tice garancije odnosno reklamacija, hvala
« Zadnja izmjena: 01. Listopad, 2017., 08:06 Hrv4tin4 »


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #2 : 04. Listopad, 2017., 07:09 »
Evo još klik i klik

Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #3 : 04. Listopad, 2017., 09:49 »
Sve provjerene trgovine u HR su dovoljno dobre za bilo kakvu kupovinu i vrsenje jamstva. S druge strane, nijedna nije savrsena i super moralna, razlikuju se u nijansama. U slucaju kakvih negativnih iskustava, to ti je zapravo nasumicno i velikim dijelom ovisi o musteriji(tebi).

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #4 : 04. Listopad, 2017., 13:05 »
Primjetio sam da najmanje prigovora po takvim temema (ili nimalo) imaju magazin rs (današnji pc shop), it futura i uzishop. Tu je još magazin najstariji, a uzishop najmlađi. ADM je isto bio u tom društvu, ali u zadnje vrijeme sve više se ljudi žale i na njih. Naravno ne toliko da bih izbjegavao kupovinu kod njih ako se nešto isplati (za razliku od edigitala)
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2017., 13:07 andrash »

Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #5 : 31. Svibanj, 2018., 17:43 »
Pozdrav ekipa , mene zanima ako je iko imo ikakvig iskustva s ovom trgovinom i dali je " legit " ? Gledo malo cijene između njih i naših trgovina za neke stvari i tamo su cijene gotovo uvijek bolje .

Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #6 : 31. Svibanj, 2018., 18:48 »
mene zanima ako je iko imo ikakvig iskustva s ovom trgovinom i dali je " legit " ?

Iskustva sa kojom trgovinom?

Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2018., 17:38 »
Trgovina se zove " ipon " Mađarska neka tvrtka . Bio sam ja napiso i u threadu to al eto , izgleda da su mi admini maknuli .

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2018., 21:04 »
Ja sam uzeo etui za mobitel od njih, bilo sve ok.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Iskustva s trgovcima PC hardware-a
« Odgovori #9 : 20. Lipanj, 2018., 11:18 »
Ne znam kud bi smjestil temu pa je tu budem stavio...

Kakva imate iskustva oko kupnje hardvera u HG Spotu? Iskustva oko potrebe za serviriranjem? etc.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9