HCL.HR

Pasta???

  • 3 Odgovora
  • 2321 Hitova
*

sk8

  • *
  • 9
Pasta???
« : 05. Prosinac, 2007., 13:05 »
zamijenio sam cpu  athlon 3000+ sa 4200+ dual core   i   nisam  stavio  pastu s gornje strane
sad mi ponekad ne ucita procesor i nece mi se pokrenut sustav a ponekad nece ni restatirati
 i tako par puta trebam restartat i na kraju sve radi ok

da li je to zbog te paste ili mozda moram updejtirat bios  (socet 939)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Pasta???
« Odgovori #1 : 05. Prosinac, 2007., 13:29 »
Vjerojatno je do paste. Kako misliš da nisi stavio s gornje strane? Znači nisi stavio pastu uopće ili?

U svakom slučaju moraš stavit pastu. Stavi samo malo veću kap paste na sredinu procesora i kad prisloniš hladnjak ne njega razmazat će se po prosceosru.

Iako ja volim pastu sam razmazat po cijeloj površini procesora sa čistom vrećicom ( ili kakvim gumenim rukavicama )


*

sk8

  • *
  • 9
Re: Pasta???
« Odgovori #2 : 05. Prosinac, 2007., 14:34 »
nisam je uopce stavio  eh   no budem
mada ne znam cemu sluzi navodno termalna kolko sam shvatio
 pa to sad meni  brije ko auto kad ka pokusavas upalit po hladnom vremenu
thanx budem stavio nadam se da nece bit nekih posljedica mada moram cekat do sjutra

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Pasta???
« Odgovori #3 : 05. Prosinac, 2007., 14:37 »
termalna pasta povezuje donju površinu hladnjaka i površinu procesora slojem koji bolje provodi toplinu, u biti dobiješ skoro pa monolitnu stvarčicu koju dalje hladi ventilator hladnjaka, odnosno hladi toplinu koja se rasprši po onom rebrastom dijelu
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2007., 13:41 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9