HCL.HR

PHILIPS 273V5LHAB mrtav pixel (samo 1) Links

  • 3 Odgovora
  • 14486 Hitova
PHILIPS 273V5LHAB mrtav pixel (samo 1) Links
« : 13. Veljača, 2017., 02:56 »
Kupio sam 23.11.2016 monitor uz par ostalih stvari iz links-a, sada upravo prije pol sata sam primjetio mrtav/zapeli pixel

click image upload
imagehost

resetirao sam PC on je ostao, provest cu par onih disleksicnih videja koji bi trebali rjesit problem zaostalih pixela i javljam danas tjekom dana linksu...

Moje pitanje glasi ovako, posto sam vidio par postova na internetu koji idu od da Philipsova garancija podrzava i 1 mrtav pixel, od 3, od 4, od 5 sve do toga da uopce ne podrzavaju u garanciji pojavu mrtvih pixela, ima li netko izravno iskustvo?
Ovaj model ima 24mj jamstvo tako da sam pokriven preko toga, ipak mi je cudno da nakon 80 dana se vec javlja problem sa pixelom, dok bratov 2010 nema nikakvih problema.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PHILIPS 273V5LHAB mrtav pixel (samo 1) Links
« Odgovori #1 : 13. Veljača, 2017., 07:09 »
E zato se PRIJE kupovine gleda i garantni list ili user manual proizvođača...
To ti nije mrtav piksel nego uspavan. Imaš na netu načina kako ga "probuditi" pa ako upali - upali...


Philips za taj model podržava do 3 uspavana piksela. Znači trebaš ih još 3 napravit da bi mogao dobiti novi monitor... Ovo pod garancijom neće proći jer je to po Philipsu prihvatljivo. E sad jedino da zoveš Links, pišeš mailove i moliš jer pravne osonove nemaš nikakve. To ti je ono - potpisao si ugovor a nisi čitao mala slova.


Jedino ako si ga kupio prošli tjedan ili ako si ga kupio online putem webshopa imaš pravo vratiti ga bez razloga unutar 14 dana...


Evo ti i njihove specifikacije za taj monitor i na str. 25 ti stoji koliko kojih piksela je prihvatljiv broj...


KLIK

Odg: PHILIPS 273V5LHAB mrtav pixel (samo 1) Links
« Odgovori #2 : 13. Veljača, 2017., 11:23 »
Softwarski sam rjesio problem, ali mi je opet cudno, prije toga sam imao 2 lcd monitora (takodjer philips) i nikad nista, jedan 22incha FHD je radi evo sad ce punih 7 godina bez ikakvih beda

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: PHILIPS 273V5LHAB mrtav pixel (samo 1) Links
« Odgovori #3 : 13. Veljača, 2017., 13:13 »
Ništa to ne znači. Zato vjernost raznim brandovima nema neko čvrsto uporište. Svaki proizvod je priča za sebe, a isto tako imaš i faktor sreće - isti proizvod mogu imati Janko i Marko, pa da Janko nema nikakvih problema godinama, a da se Marko pošteno napati s istim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9