HCL.HR

pomoć oko kupnje headseta!

  • 25 Odgovora
  • 7266 Hitova
pomoć oko kupnje headseta!
« : 29. Prosinac, 2010., 06:25 »
Dobar dan! evo novi sam na forumu! došao sam na ovaj forum čisto iz razloga jer mi treba nečije mišljenje o tome koji je bolji headset.
znači imam tri kandidata pa da mi se kaže samo koji je najbolji:
Logitech USB Headset H360
Genius USB Gaming Headset HS-03U
PRESTIGIO HEADSET PHS1


bitno mi je da ja dobro čujem ostale,da oni dobro čuju mene i da je kompatibilan sa ps3. treba mi za igranje pa zato!  :D
nadam se brzom odgovoru i hvala lijepa!  ;)

*

Mojsije

  • Administrator
  • **
  • 466
  • HCL Secretary
    • HCL.hr
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #1 : 29. Prosinac, 2010., 09:22 »
brzi odgovor u 6:30 ujutro xD

osobno preferiram sennheiser, ali u ponudjenom izboru odlucio bi se za logitech, do sada me logitech nikada niije iznevjerio sa bilo kojim svojim proizvodom, bilo koje cijene...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2010., 14:23 »
do sada me logitech nikada niije iznevjerio sa bilo kojim svojim proizvodom, bilo koje cijene...

Ne bi se složio  :(
Imao sam sve, ali doslovno sve Logitechove periferije unazad 7 godina, i dosta toga nije baš bilo najbolje riješeno. Naravno, većina toga je kvalitetno, ali ima i iznimaka:

Logitech G19
Dao pun kufer love, na kraju dobio prosječnu i bugovitu tipkovnicu

Logitech G13
Uređaj koji baš pretjerano i nema smisla, kvaliteta izrade ok i sve to, ali kao što kažem, nema nekog smisla i skuplja mi prašinu

Logitech G9
Testni oblik gamerskog miša kojeg je rijetko tko prihvatio kako treba. Od deset gamera trojci se svidio. Meni se osobno nije svidio

Logitech G35
Takav plastičan i nekvalitetan komad hardvera još dugo nisam vidio u tom cjenovnom rangu, ne bi preporučio nikome ove slušalice.

Općeniti problem kod gamerskih tipkovnica je taj što odmah ili nakon nekog vremena počnu tipke škripat lagano... jako iritantno, ali garancija to podržava tako da nema problema...ali svejedno je iritantno.

Evo na novoj G510 mi počele škripat prekjučer, a stara je mjesec dana.  

Al što se tiče autora i njegovog pitanja... da, od svega što je napisao Logitech definitivno.

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #3 : 30. Prosinac, 2010., 11:23 »
do sada me logitech nikada niije iznevjerio sa bilo kojim svojim proizvodom, bilo koje cijene...


Logitech G9
Testni oblik gamerskog miša kojeg je rijetko tko prihvatio kako treba. Od deset gamera trojci se svidio. Meni se osobno nije svidio

Logitech G35
Takav plastičan i nekvalitetan komad hardvera još dugo nisam vidio u tom cjenovnom rangu, ne bi preporučio nikome ove slušalice.

Općeniti problem kod gamerskih tipkovnica je taj što odmah ili nakon nekog vremena počnu tipke škripat lagano... jako iritantno, ali garancija to podržava tako da nema problema...ali svejedno je iritantno.

Evo na novoj G510 mi počele škripat prekjučer, a stara je mjesec dana.  

Al što se tiče autora i njegovog pitanja... da, od svega što je napisao Logitech definitivno.

Trolaš ili? IMHO, G35 su za gaming najkvalitetnij headset trenutno na tržištu. Za gaming, ofc.

A G9 je drugačij od prijašnjih izvedbi, al sam miš i kvalietta istog su vrhunski.

Da nespominjem odličan support.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2010., 13:29 »
Da, trolam jer sam inace trol. Aj mi prijavi post.

G35 su smeće od headseta, si ti uopće išta od konkurencije koristio? Duboki i srednji tonovi su zakurac, a da ne spominjem izradu od jeftine plastike koja doslovno škripi pod ušima.

Nasljednik, Logitech G930, su sve ono što su G35 trebale bit. A pored ostaloga imaju još i mogućnost žičnog i bežičnog rada.
Ali opet, kvaliteta izrade za tu cijenu je prosječna. Za fakin 1100kn+  stave fejk kožu

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2010., 15:42 »
ljudi niste mi baš pomogli al ok! dajte mi preporučite neki headset da je dobar i kompatibilan sa ps3 i max. 130kn!
od ovih je jedino kompatibilan ovaj logitech ali lik ga je prodao.
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2010., 15:44 venom11 »

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #6 : 02. Siječanj, 2011., 19:18 »
Da, trolam jer sam inace trol. Aj mi prijavi post.

G35 su smeće od headseta, si ti uopće išta od konkurencije koristio? Duboki i srednji tonovi su zakurac, a da ne spominjem izradu od jeftine plastike koja doslovno škripi pod ušima.

Nasljednik, Logitech G930, su sve ono što su G35 trebale bit. A pored ostaloga imaju još i mogućnost žičnog i bežičnog rada.
Ali opet, kvaliteta izrade za tu cijenu je prosječna. Za fakin 1100kn+  stave fejk kožu

Jesam koristio sam i konkurentske modele Sennheiser - Skuplji su, OK kvaliteta je malo bolja - Ali neopravdava tu cjenu.

G35 su za gaming najbolji ulog trenutno. Bez obzira što možda nisu najbolji, ali su pri samom vrhu. Smeće su one od 50-100kn.... Nabavi takve pa usporedi sa G35 i reci dali je smeće.

Uostalom, kako to da cjeli svjet hvali iste a ti ih pljuješ? Očito je cjeli svjet glup onda.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #7 : 02. Siječanj, 2011., 19:27 »
sori ali slušalice za soma kuna moraju dat nešto više od kvalitetnog zvuka, škripanje plastike i žica za soma kuna?  :solidus:

ja tebi preporučam da kupiš hrvatski pravopis

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #8 : 02. Siječanj, 2011., 21:16 »
Uostalom, kako to da cjeli svjet hvali iste a ti ih pljuješ? Očito je cjeli svjet glup onda.

www.google.com = "review G35", ha?

Cijeli svijet ne predstavlja prvih 5 rezultata na googleu.
Slušalice su loše, što god "cijeli svijet rekao na to"

Ako mi hoćeš kao protuargument reć da je taj i taj portal ili časopis rekao da su super, onda ću ti čisto dat primjer situacije od prije pola godine.
Dobijem Asus G73JH na testiranje, prije toga bacim oko na strane reviewe i svi hvale zaslon. Čudim se jer znam da Asus štedi na zaslonima, i šta, upalim ga i vidim da je zaslon odvratan. Loš kut gledanja, loš kontrast i općenito prikaz boja.

Sad, ili sam ja stvarno toliko specifičan pa ja jedini na cijelom internetu ne vidim tu superiornost na tom zaslonu ili strani mediji seru jer im se redovito plaća kampanja... hm?

Vjerujem da je ista stvar kao i s tim slušalicama.

Da rezimiramo, ja tvrdim da su te slušalice smeće, ti tvrdiš da nisu, ne vidim smisao za daljnju raspravu.

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #9 : 03. Siječanj, 2011., 08:33 »

ja tebi preporučam da kupiš hrvatski pravopis

Aaaah, toooooooo, jos gramatike, aaaaaah, govori mi u aoristu, oooooh, sapuci mi sintakticki ispravne rijeci ti prljava svinjo....

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #10 : 03. Siječanj, 2011., 13:02 »
 :fpalm:

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #11 : 03. Siječanj, 2011., 13:14 »
Ja bih ti preporucio logitech ako mislis da ga koristis u normalne svrhe. U koliko ih samo zelis korisiti za gejming onda bolje uzmi Razor ili neke druge sluse.

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #12 : 03. Siječanj, 2011., 14:53 »
ne kužim ekipu koja dođe i pita neko pitanje, recimo, koji je hardver bolji, i ako ne dobije odgovor kakav su htjeli, naljute se.

koji vam je kurac?

poštovani član "syzygy" se bavim hardverom već duži niz godina, očito je isprobao taj logitech i razočarao se. troši svoje jebeno vrijeme da bi tebi udjelio savjet, da ih ne kupiš i baciš pare bezveze, al ne, ti odbijaš poslušat.
i dodatno, sereš po njemu i provociraš.

ako su ti reviewovi s googla dovoljni, koji kurac uopće otvaraš jebeni topic ovdje?

odi i kupi jebeni logitech.

ĆAO.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #13 : 03. Siječanj, 2011., 14:55 »
tek sam sad ubra da su ovo dva različita lika. svejedno.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: pomoć oko kupnje headseta!
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2011., 14:57 »
Reci im Zvone, reci im!  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9