HCL.HR

Pomoć pri kupnji miša

  • 30 Odgovora
  • 10411 Hitova
Pomoć pri kupnji miša
« : 12. Siječanj, 2012., 16:26 »
Ovako, sad kad sam nadogradio grafičku idem dalje. Trebam miš. Imam neki prastari Microsoftov miš (da se razumijemo, još savršeno radi, precizan je i brz) ali hoću neki jači/gajmerski. E sad, po čemu se može skužiti jel miš kvalitetan i ako mogu preporuke  :hiha:
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2012., 17:30 WEAPONX »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #1 : 12. Siječanj, 2012., 17:37 »
Koliko vidim, ekipa masovno preporuča Logitech G400, dođe oko 250 kn.

Ovo mi također ne izgleda loše, jel ima tko iskustva sa Prestigiom?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #2 : 12. Siječanj, 2012., 17:43 »
Koliko vidim, ekipa masovno preporuča Logitech G400, dođe oko 250 kn.

Ovo mi također ne izgleda loše, jel ima tko iskustva sa Prestigiom?
Neki dan bio u netcomu: Prodavač je pokazivao tipu neki miš i govorio mu je da je miš odličan, tj najbolji i tip ga je masno platio. Mislim čak 800.
Sad ovi linkovi što su dani pokazuju 230-250 kuna, sad nezzz koliko je to dobro?
Kakav je onaj freeglider miš?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2012., 17:47 »
To je mis. Kakav moze biti :wildboy:

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #4 : 12. Siječanj, 2012., 17:49 »
Jebeš miš ako nemaš podlogu od 400 kuna koja ima procomfort superskill glide materijal.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #5 : 12. Siječanj, 2012., 19:34 »
Sve iznad 200 kn rula pa ono.

Osim ako si PRO gamer  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #6 : 12. Siječanj, 2012., 19:38 »
Kupi Razer bilo koji. Traje vječno i neuništiv je, imam Copperheada sad već 4 godine izgleda i radi ko da sam ga danas kupio. Nije loš ovaj Logitechov ali svaki razerov je bolji  ;)

Podloge za miš su najprecjenjenija stvar ikad.

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #7 : 12. Siječanj, 2012., 19:56 »
Kupi Razer bilo koji. Traje vječno i neuništiv je, imam Copperheada sad već 4 godine izgleda i radi ko da sam ga danas kupio. Nije loš ovaj Logitechov ali svaki razerov je bolji  ;)

Podloge za miš su najprecjenjenija stvar ikad.
Ja imam neku podlogu za 60 kuna kupitu u Netcomu. Imao prije toga ona smeća za 10-20 kuna iz chinashopa. Te od 10-20 kuna unište se za tjedan dana. Ova moja sadašnja ima neki gel, podlogu za ruku. Ne može se uništit i vrlo je kvalitetna. Probo sam u jednom dućanu one glide ali ja uopće ne osjetim razliku...........

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #8 : 12. Siječanj, 2012., 20:15 »
Ovako, sad kad sam nadogradio grafičku idem dalje. Trebam miš. Imam neki prastari Microsoftov miš (da se razumijemo, još savršeno radi, precizan je i brz) ali hoću neki jači/gajmerski. E sad, po čemu se može skužiti jel miš kvalitetan i ako mogu preporuke  :hiha:
sve ti je to relativno. po meni u principu ti niti ne treba neki mis iznad 100-150kn osim ako ne igras neke brze MP igre u kojima ti sve ovisi o stotinjkama. preporucio bi bilo koji za zicom, 500hz je i vise nego dovoljno, a razlucivost 1800dpi takodjer za te igre gdje ti je potrebna reakcija u stotinjkama.

prije sam koristio obicne miseve, sad imam najjeftiniji razer (abyssus) i mogu rec da zadovoljava sve moje potrebe i preporucujem ga svakome. imam i iskustva s onim gore prestigiom i mogu reci da je puno losiji sto se tice svega, a posebno koristenja, jedino ambalaza i opcije te mogu privuci (utezi za namjestanje tezine/tromosti, veci broj tipki). sad je pitanje, kolko ti zapravo takve stvari trebaju i kolko ti veci broj tipki i treba, meni je bolje imati 3 tipke, a ostale kontrole na tipkovnici jer mi je tako brze nego koristenje palca za tipkanje po misu ili grcenje nekog prsta da bi dosao do dodatne tipke, ali to je moje iskustvo i moje misljenje... inace, taj prestigio ima nekih problema sa driverom i sa podesavanjem osjetljivosti, pa tako npr ti u meniju mis moze biti ocajno spor, a u igri ocajno brz. itd, da sad ne nabrajam, uglavnom, iz iskustva ga ne preporucujem. i ne svidja mi se kod tog prestigija nakupljanje prljavstine i mis klizi u ruci.

podloga - krpa, stolnjak, papir, bilo sto reljefno, podloge za miseve su precijenjene i nepotrebne, nista njima neces dobiti, barem ja nisam...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #9 : 12. Siječanj, 2012., 20:21 »
Bočne tipke (naprijed, natrag) su meni must have, zbog navigacije windowsima i primarno surfanja. U nekim igrama ih znam bindat umjesto nekih teže dostupnih tipki na tipkovnici.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #10 : 12. Siječanj, 2012., 20:34 »
ja sam navinkut bez njih jednostavno. :mrgreen: u windowsima se krecem pomocu explorera, a za to mi treba samo lijeva tipka i skrol. kod surfanja ako se trebam vracati natrag kilk na strelicu ili ako se trebam vracati za vise stranica, onda desni klik na strelicu pa izabrem na koju stranicu da se vratim. u igrama na tipkovnici koristim cijeli lijevi dio pa do broja 6, slova T,G,B (za objective npr), a nekad N i M (tipa da mi treba mapa, nikad mi ne treba brzo). ali u principu veicnom su mi kontrole ovim prioritetom WSAD,F,C,SPACE,SHIFT,1,2,3,4,R,Q,E,TAB,ALT,X, a mis L,D klik, skrol i klik na skorlu, a to je u velikoj vecini slucajeva dovoljno kontrola

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #11 : 12. Siječanj, 2012., 20:52 »
Bočne tipke jednostavno olakšavaju stvar, npr u MP melee prvenstveno ili za rendom bindove i meni su neophodne za surfanje.

Što se tiče podloge za miš uzimam ovu svaki put već godinama, traje u prosjeku godinu-godinu i pol dana i postane više zmazana nego da nekaj ne valja s njom.

http://www.links.hr/?naziv=podloga-za-mis-steelseries-qck&option=artikl&id_kategorija=1018&id_artikl=101.800.072

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #12 : 15. Siječanj, 2012., 05:03 »
Prije opce nisam bio nabrijan na te miseve,sad kad sam kupio ajmo rec low budget gamerski mis vec primjecujem razliku u odnosu na neki obicni.Kao sto je vec neko gore predlozio,defitinitivno Razer,nisam neki extreme fan,ali misevi su prejebenog dizajna,cvrsti,prilicno veliki i prejebeni za igranje.Meni najdrazi model kojeg cu nadam se kad tad nabaviti je Lachesis,ali ako imas vise jos novaca slobodno kupi Mambu,ne moze biti los odabir.

One malo jeftinije vidio sam i Logitech G300 i cak ne djeluje tako lose.Ovo ostalo,Genius i tako to,nije da sam sad hejter il da tvrdim da je sranje,ali nisam nikada imao iskustva pa ne preporucujem.

It's your choice anyway.
 ;)
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #13 : 15. Siječanj, 2012., 07:10 »
G400 je predobar, sve ostalo mi je malo preeeeskupo.

Odg: Pomoć pri kupnji miša
« Odgovori #14 : 15. Siječanj, 2012., 10:50 »
G400 ili Prestigio (onaj zuti) ta dva ja preporucujem

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9