HCL.HR

Pomoć -problem sa grafom

  • 4 Odgovora
  • 2234 Hitova
Pomoć -problem sa grafom
« : 16. Veljača, 2019., 02:17 »
Pozdrav ljudi
Ovo je teško pitanje,ali samo pitam ako je netko imao sličnog iskustva!
Nabavio sam novu grafu gtx 1060 mozda prije mjesec dana i ubacio u pc. Radilo sve super 10 dana,crkne mi hard disk. Ostane mi jos jedan,crkne i taj. Nabavim skoro sve novo u pc-u... Hard disk,ram memorije,promjenim napajanje...
Udjem u bo4 i svaki drugi game mi čitava igra stane na 10 sec i kaze connection lost i izadje iz game-a. Znam da nije zbog konekcije jer imam dobar jak internet i nemam problema s netom u drugim igrama.
Vjerojatno je nesto do grafičke... Imam dosta malo kućište da li mozda nesto smeta grafičkoj? To mi se dogodilo zadnji put. Driveri su novi,a mene je sram dolaziti kod tog servisera 30-ti put. Nemojte se ljutit ako je lose i glupo pitanje,jer sam stvarno ljut jer ne mogu Igrat omiljenu igru....
Hvala na pomoći!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pomoć -problem sa grafom
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2019., 15:40 »
pa ako imaš problem samo u toj jednoj igri - onda je problem do igre (njezinih servera možda). Pogotovo što ti nije tako svaki put. Na temelju čega misliš da je "connection lost" ima ikakve veze sa grafičkom ili hardverom uopće? Nema logike

Odg: Pomoć -problem sa grafom
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2019., 19:33 »
Zato sto se mi se to pojavljivalo u svakoj treyarch igri i kad sam provjerio pc bilo je do grafe

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pomoć -problem sa grafom
« Odgovori #3 : 16. Veljača, 2019., 20:21 »
Kako si provjerio pc da je bilo do grafe?

Kad uguglaš "BO4 connection lost" imaš masu kojekavih "fixeva" - vidi dali ti što pomaže

BTW Koliko se sjećam njihovih ranijih naslova Trayarch je loš developer , ne znam zašto bi oni bili neki benchmark stabilnosti. Pogotovo ako te samo njihove igre zajebavaju

Odg: Pomoć -problem sa grafom
« Odgovori #4 : 09. Ožujak, 2019., 15:07 »
Ja sam imao dosta problema sa BO4 crashevima i DCevima. Idioti ne znaju odraditi jebeni FPS da radi kako treba. A tolike novce su nabrali.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9