HCL.HR

Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom

  • 5 Odgovora
  • 2824 Hitova
Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« : 11. Veljača, 2012., 18:46 »
Zanima me jel bi dobio sta i sta bih mogao kada bih jedan kraj usb kabla ukopčao u dvbt prijamnik i jedan kraj u kompjutor?
Jel bih mogao tako pregledavati sadržaje s kompa kao slike ili video na tv-u,ili pričam gluposti :D ?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« Odgovori #1 : 11. Veljača, 2012., 18:56 »
Ovo i mene zanima. Postoji li usb/eSata kabel s kojim bi ovo bilo moguče? Koliko vidim, večina DVB-T prijamnika podržava NTFS.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« Odgovori #2 : 11. Veljača, 2012., 19:11 »
Koliko mi je poznato, dva uredaja sa aktivnim napajanjem se nikad ne bi smjela spajati direktno USB-om.
Recimo, komp preko svojih USB utora pusta napon kojim se napajaju USB stickovi, periferija, USB hardovi itd.
Razni prijamnici, DVD/Divx/Blu-Ray playeri isto tako pustaju napon preko svojih USB utora kad je uredaj spojen na njih, takoder za stickove i USB hardove.

Sto bi se dogodilo kad spojite dva uredaja tako direktno? Bzzt. U najboljem slucaju USB utor rikne, najgorem nesto na maticnoj.

Znam da je bilo Crossover mreznih kablova za spajanje racunala direktno bez prisutnosti routera na LAN nekad davno, ali nemam pojma jel to postoji i za USB.

Uglavnom, drzite se stickova i usb hardova, sigurnije.

Odg: Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2012., 19:18 »
Da na ovu uopće nisam mislio.
USB izlaz pusta 5v
Nista od toga onda :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« Odgovori #4 : 11. Veljača, 2012., 19:54 »
U svakom slučaju mislim da vas je Yuri spasio gluposti, pa hvala Yuriju.  :ementaler:

+1

Odg: Povezivanje računala i dvbt-a usb kablom
« Odgovori #5 : 12. Veljača, 2012., 10:17 »
Hvala Yuri :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9