HCL.HR

Pozdrav, PROBLEM ASUS b75m-a

  • 2 Odgovora
  • 9471 Hitova
Pozdrav, PROBLEM ASUS b75m-a
« : 24. Listopad, 2016., 21:27 »
Pozdrav, priključio sam se forumu sada, jer imam jedan problem. Redovno pratim Vaše video materijale na yputube-u i čitam recenzije te posjećujem site....Molio bih ako ima netko ko bi mogao pomoći...Naime, na matičnoj ploči ASUS B75M-A rev 1.00 ne mogu pokrenuti integriranu grafiku, odnosno imam na njoj NVIDIA GE FORCE GTX 650, međutim htio bih je prebaciti u drugo računalo, a ovo da mi ostane raditi sa integrisanom grafikom (ukoliko je tako nešto moguće) pokušao sam u BIOSU namjestiti ali mi ne ponudi da odaberem preferiranu grafiku onboard nego samo PCI i PCIe....ako neko može pomoći bio bih vrlo zahvalan...da li se mora flashati bios ili nekako drugačije da bi dobio sliku na tu grafiku....Pokušao sam i da izvadim Nvidia van i upalim računalo ono se pokrene i mislim da čak boota windows ali ne daje sliku na monitor kada konektujem na ploči....hvala
Image

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pozdrav, PROBLEM ASUS b75m-a
« Odgovori #1 : 24. Listopad, 2016., 21:55 »
Dali ti procesor uopće ima integriranu grafičku? Jer postoje neki modeli koji nemaju npr. i5 3350p i sl.

Inače u manualu ti piše - graphics configuration - primary display (auto, igpu, pci-e, pci) - ti biraj igpu ako ju imaš
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2016., 22:02 andrash »

Odg: Pozdrav, PROBLEM ASUS b75m-a
« Odgovori #2 : 25. Listopad, 2016., 06:16 »
E baš taj procesor imam u računalu, nisam bio siguran da ima grafiku jer mi je nigdje ne pokazuje da je mogu enablati pa mi je bilo čudno, a predpostavljam da je onaj VGA port na ploči za dual display....jbg ništa onda morat ću investirati u drugu grafiku heh :D hvala
Image

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9