HCL.HR

Pregrijavanje procesora i ostalo?

  • 8 Odgovora
  • 6772 Hitova
Pregrijavanje procesora i ostalo?
« : 25. Lipanj, 2016., 02:36 »
Dobra jutro ljudi  :mrgreen: Zanima me da li su ovo visoke temperature procesor 68 69 pa do 71 skokne grafa od 67 do 76 skokne matična je uvijek 62 63 64 bilo da igram ili ne inače ove temp budu samo dok igram BF4!! sve ostale igre koje igram budu manje temp za 10 stupnjeva,da još napomenem da nemam nikakve univerzalne/dodatne hladnjake imam default na proces i grafa napojna ono što ima vent to je to zimi inače nemam apsolutno problema sve su temp poprilično niske ove temperature što sam nabrojao znaju bit malo i veće a bile su pa sam čistio prašinu,svakako ću stavit 2 venta da imam preko ljeta,imao sam i na BF4 trokiranje i zamrzavanje pa sam morao rr komp,kada sam očistio malo je se bolje ponašala igra ustvari puno bolje ali me i dalje malo brine ta temp nemam baš na tom polju iskustva da li da brinem zbog tih temp ili je sve to normalno ljeti tokom igranja BF4 il sličnog?
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2016., 08:54 vailent »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #1 : 25. Lipanj, 2016., 10:35 »
Konfiguracija iz potpisa?

Mislim da su to OK temperature ako ti je vruće u sobi, a kućište nema protok zraka, tj. nisi u crvenom

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #2 : 25. Lipanj, 2016., 14:04 »
Konfiguracija iz potpisa?

Mislim da su to OK temperature ako ti je vruće u sobi, a kućište nema protok zraka, tj. nisi u crvenom

ASUSTeK COMPUTER INC. P8H61-M LX3 (LGA1155) matična procesor je i3 2120 3.30 ghz grafička EAH HD 6670 DDR5 128 bit

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #3 : 25. Lipanj, 2016., 14:07 »
Konfiguracija iz potpisa?

Mislim da su to OK temperature ako ti je vruće u sobi, a kućište nema protok zraka, tj. nisi u crvenom
poprilično mi je sparno u sobi nije baš za popizdit ali jeste ljeti malo sparno,kućište mi je zatvoreno i s lijeve i desne strane pošto je ubačen u prostor od stola,bar sam onaj 1 zatvor skinuo čisto da malo bolje struji zrak

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #4 : 25. Lipanj, 2016., 14:25 »
Normalno je da budu vece temperature preko leta,samo kod mene graficka ide do 80,a procesor ne prelazi 50

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #5 : 25. Lipanj, 2016., 14:54 »
Normalno je da budu vece temperature preko leta,samo kod mene graficka ide do 80,a procesor ne prelazi 50
e znala je i meni grafička doći do 84 stupnja,kada sam je očistio malo čačkalicom onu vunu prašinu čačko pa usiso uh bilo je prašine,poslije toga mi je za 10 stupnjeva niža temp pa sad bude na BF4 umjesto 80 70 a na cs go doti 2 codovima i još nekim igrama 57 do 64 temp grafičke,a kada ništa ne radim temp grafičke bude 33 37 procesor 45 50
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2016., 15:02 vailent »

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #6 : 25. Lipanj, 2016., 14:56 »
Uglavnom sudeći po vašim odgovorima nebi se trebao brinuti,hvala vam uglavnom i dodajte još nešto ako imate  :thumbs:   :piva:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #7 : 25. Lipanj, 2016., 15:21 »
Ma to ti je to. Još ti je opcija i mijenjanje termalne paste (cpu i gpu), ali kažem temperature su ti relativno normalne za ljeto i case bez airflowa

Odg: Pregrijavanje procesora i ostalo?
« Odgovori #8 : 25. Lipanj, 2016., 15:40 »
Ma to ti je to. Još ti je opcija i mijenjanje termalne paste (cpu i gpu), ali kažem temperature su ti relativno normalne za ljeto i case bez airflowa
A morat ću termalnu pastu stavljat jer ima 4 godine kompjutoru već sam dogovorio sa čovjekom koji radi sa tim stvarima i stavit ću po kućištu 2 venta za svaki slučaj :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9