HCL.HR

Preporuka MP4

  • 11 Odgovora
  • 3675 Hitova
Preporuka MP4
« : 01. Prosinac, 2011., 20:14 »
Htio bi si kupit novi MP4. Dakle, ekran mora bit, najmanje 8 giga (doduše može i podržavat mini SD, al bilo bi bolje kad bi imao vlastiti hard disk) i naravno odličan zvuk. Noobu ste, koliko se sjećam, preporučili neki Philips, tako da bi i ja tako nešto. Eto, najviše bi dao 500 kn, može i 550, a može i manje, naravno.
iPod nebi jer nema onog koji meni odgovara (Touch je prevelik, Nano preskup za ono što nudi, Shuffle premalo memorije, jedino Classic iako je i on velik podosta).

I kad smo već kod zvuka, može onda i preporuka nekih in ear slušalica za 150, 200 kn.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #1 : 01. Prosinac, 2011., 20:42 »


+



ili



=  :thumbs:

Doduše, koji mobitel imaš? Meni je nezamjetna razlika u kvaliteti zvuka između Nokie 5230 i Sandisk Sansa Clip + MP3 playera. Stoga bih ti možda preporučio, ako imaš neku Nokiu ili Sony Ericsson (za njih znam sigurno da imaju odlične audio izlaze, ako uspoređujem sa Sandiskom),  s touch screenom da uložiš u sluške što više para možeš, jer se razlika osjeti u slušalicama.

Rekao bih da je odnos 30% / 70% u korist slušalica što se kvalitete zvuka tiče. S dobrim sluškama i najlošiji mp3 player će zvučati podnošljivo.

Ako želiš uložiti 500+ kn u slušalice javi, to je već fina svotica
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2011., 20:45 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #2 : 01. Prosinac, 2011., 21:27 »
Imam Nokiu E52. No, planiram ju nagodinu ili čak i prije mijenjati sa iPhone-om 4, tako da taj mob ne može biti dugotrajnije riješenje.

Nebi baš davao 500+ kn za slušalice, pogotovo ne u mom slučaju jer ih ne koristim svaki dan i nisu mi potrebne skuplje od 200,300 kn.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #3 : 01. Prosinac, 2011., 21:49 »
nisu ti potrebne zato što ih nisi probao  :hiha:

ne znam. imam philips crne odozgora, uz sennheiser cx-95. ako su ti to prve in-ear, bit će dobre. malko je prenaglašen bas, što je za neke pjesme savršeno, dok za druge nije. tu onda na snagu stupa ekvilajzer s čime se da ispraviti stvar, a tu sa sonyem nemoš pogriješit. ne znam jel ima 8GB verzija tog sonya...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #4 : 04. Prosinac, 2011., 18:29 »
Našao sam jedan Sony NWZ-A844 8 GB polovan za 600 kn sa garancijom. Mislim da nema nekakve drastične razlike između ovog tvog gore modela i mojeg. Vjerovatno ću uzet A844, nekako me previše strah da mi tih 4 GB ne bude premalo jer na mobu trenutno imam 2 GB i sranje je. Nezz, kaj misliš?
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #5 : 04. Prosinac, 2011., 18:38 »
A844 je za 2-3 koplja bolji od onog mog preporučenog.  :wildboy: OLED ekran itd, nema dileme koji je bolji. Jab' uzeo još jučer  :hiha:

Što se gigabajtaže tiče, što više to bolje... nitko te ne tjera da ga nakrcaš, al je zato lijepo imat više mjesta


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #6 : 04. Prosinac, 2011., 20:15 »
Eto, uzeo. Samo sad treba čekat dok dođe. I hvala za pomoć. Imaš pivu od mene, kad i ako se budemo sreli. :piva:
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #7 : 04. Prosinac, 2011., 20:18 »
 :hiha:

Postaj sliku ovdje, za početak. :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #8 : 04. Prosinac, 2011., 20:57 »
ne bi tia dat 200-300 kuna za služalice koje bi koristia s mobitelom, al si da 600 za mp3. Genijalno.  :fpalm:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #9 : 04. Prosinac, 2011., 21:20 »
ljudima je općenito teško izdvojit konkretnu lovu za slušalice, još pogotovo te male in-ear. Plus što će ti i te skupe biti zakurac ako imaš mp3ice malog bitratea tako da ono. vjerujem da će za pol godine kupovat denon  :kava:

i da onako, rula sony A-serija. čisto ko gadget, na stranu to što je odličan mp3/4 plejer


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #10 : 04. Prosinac, 2011., 21:49 »
:hiha:

Postaj sliku ovdje, za početak. :hiha2:

Sutra, obećajem.

ljudima je općenito teško izdvojit konkretnu lovu za slušalice, još pogotovo te male in-ear. Plus što će ti i te skupe biti zakurac ako imaš mp3ice malog bitratea tako da ono. vjerujem da će za pol godine kupovat denon  :kava:

i da onako, rula sony A-serija. čisto ko gadget, na stranu to što je odličan mp3/4 plejer
+1 :ementaler:
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Preporuka MP4
« Odgovori #11 : 06. Prosinac, 2011., 09:59 »
Stigao je mali :ementaler:

Jako, al jako rula čak i sa low end slušalicama koje se dobiju uz njega. Puno bolje od mobitela. Još kad uzmem za božić neke slušalice, mislim da će to bit savršena kombinacija.

Još samo da pohvalim trgovca koji mi je dao za relativno male pare uređaj sa garancijom i očuvan kao da je iz trgovine izašao.

I dragster, slika Wii-a bude jednom...
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9