HCL.HR

Preporuka za gaming konfiguraciju?!

  • 1 Odgovora
  • 1207 Hitova
Preporuka za gaming konfiguraciju?!
« : 08. Studeni, 2020., 18:26 »
Novi sam na HCL forumu s toga vas sviju srdačno pozdravljam!

Iako se nisam zadnjih par godina bavio gamingom niti educiranjem što se tiče gaming industrije, hardvera i sve što spada u gaming , pojavila se strašna želja za tim .
Moje konkretno pitanje je šta kupiti i zašto baš tu konfiguraciju ? Listao sam dosta o tome i vidim da danas Amd i Intel imaju XY različiti generacija procesora modela i slično pa se ne mogui odlučiit šta mogu dobiti za određenu svotu novca .
Na raspoloaganju imam oko 1000€ , znam da nekih 150-200€ moram dati za monitor za koji mislim da ce biti AOC 24G2U GAMING 144Hz jer sam kod prijatelja igrao na njemu i ostavio mi je odličan dojam . Tako da resto para planiram uložiti u gaming pc , pa me interesuje šta odabrati od komponenata što se tiče procesora, rama , grafičke , matične , i sveg ostalog? Unaprijed hvala svima koji se odluče dati neki svajet! :)

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuka za gaming konfiguraciju?!
« Odgovori #1 : 09. Studeni, 2020., 18:57 »
Ako ti nije hitno pričekaj 2-3 mjeseca da izađe sve od nove generacije i da se cijene stabiliziraju, konkretno mislim na R5 5600 (non-X) i mainstream grafičke (RTX 3060, RX 6700/6600 serija itd.)

Inače postoji tema za to ovdje i tu će biti prebačen ovaj post

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9