HCL.HR

Preporuke za kupovinu grafičkih kartica

  • 1623 Odgovora
  • 545167 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #780 : 26. Srpanj, 2016., 19:08 »
Ajde prvo pročitaj 1. post u ovoj temi i napiši SVE što se traži od tebe.
Ne mogu se grafičke samo tako preporučiti, pitanje je bi li ti ijedna pasala (npr. možda imaš AGP utor, a ne PCI-E)

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #781 : 26. Srpanj, 2016., 19:33 »
Skupio sam pare za rx 480 4GB reference. Mislio sam sutra naruciti, jer Nitro je izaso prije 3-4 dana, a bit ce dostupna tek polovinom Avgusta. Power Color izlazi 29-og isto nece bit dostupna sigurno mjesec dana. Asus strix ce biti preskupa.

Nisam igro nista vec dva mjeseca, nemrem vise cekat ode mi godisnji u kurac. Kolko vas posjeduje  reference RX 480 jel bas jako bucna?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #782 : 26. Srpanj, 2016., 19:54 »
Vecinom to ljudi preuvelicavaju, fali fps, kartica prebucna, ovo, ono.Realno dok igras moras imat upaljen zvuk ili sluse, a nevjerujem da moze bit glasnija od toga.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #783 : 26. Srpanj, 2016., 20:18 »
A da naručiš iz dojčlanda klik. Onaj cumputer universe i case king dostavljaju u hr (mislim da je dostava 20 eura), 4gb custom verzija bi te 2 soma izašla. Ili ako si mislio više potrošiti što jednostavno ne uzmeš gainward gtx 1060 u linksu

Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #784 : 26. Srpanj, 2016., 20:21 »
Ili Palit GTX 1060?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #785 : 26. Srpanj, 2016., 20:26 »
My bad. Gainward je u centru, a palit u linksu. Isti kuki ista cijena

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #786 : 26. Srpanj, 2016., 20:33 »
1060 je malo jeftinija u Bosni, al nezz uzima mi se ova RX radi DX12 i Vulkana. Kako da narucim ovu iz Njemacke, za kolko bi to stiglo?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #787 : 26. Srpanj, 2016., 20:37 »
Par dana sigurno, možda i do tjedan

Ako ti je dostupan gtx 1060 i još pritom jeftiniji ja sa tim nebi razbijao glavu nego uzeo to.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2016., 20:38 andrash »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #788 : 26. Srpanj, 2016., 20:44 »
Vidjecu sutra, jest ce se trop i soja, motat ce se duhan al ce se igrat.  :hiha:

Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #789 : 26. Srpanj, 2016., 22:13 »
Ne odgovaram te od rx 480, ali moj dozivljaj gtx 1060 iz prve ruke - izvrsno malo cudo! Mala potrosnja, slabo zagrijavanje i vrhunske performanse za tu cijenu u 1080p igranju. Imam ju sada vec par dana i sto god da sam bacio na nju je vukla bez problema pri najvisim postavkama. Puno se pise po netu o dx12 i vulkan api-ima, a cinjenica je da imamo svega par naslova (3 tocnije, ako se ne varam) za benchmarkove. Nije neki statisticki uzorak, zar ne? Sumnjam, ali ono, SUMNJAM, da bi nGridia prepustila vodstvo u ovoj utrci AMDu. Hocu reci - mislim da neces pogrijesiti sto god da kupis. Ako ti je 1060 dostupna, uzmi i ne brini.  :piva:

Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #790 : 26. Srpanj, 2016., 22:59 »
Ajde prvo pročitaj 1. post u ovoj temi i napiši SVE što se traži od tebe.
Ne mogu se grafičke samo tako preporučiti, pitanje je bi li ti ijedna pasala (npr. možda imaš AGP utor, a ne PCI-E)
Nisam reko da cu kupiti samo sam htio da mi daju neku graficku karticu kojom bi mogao pokrenuti GTA V ONLINE samo za informaciju neku grafu koja bi GTA V ONLINE pokrenula na low ili medium nista drugo :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #791 : 27. Srpanj, 2016., 05:47 »
Ne možeš dobiti konkretnu informaciju bez nekih detalja. Jer grafička možda neće dobro raditi s procesorom i itd.
U minimalnim zahtjevuima igara se nalaze i CPU i GPU i RAM i OS.
Bez tih informacija nikada nećeš znati što ti je sve potrebno.


Isto tako, ako ne kupuješ ništa zašto spamaš temu?!?

Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #792 : 27. Srpanj, 2016., 07:00 »
U BiH nije 1060 jeftinija od Rx480. Nekih 350kn je skuplja ( ali je jeftinija nego u HR). Ja sam planirao da cekam customice iz RX serije, ali sad se naginjem na 1060. Bolja kartica u ovom momentu, a opet se da promjeniti za godinu ako ne bude sljakala (citaj zazivi dx12 i vulkan)

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #793 : 27. Srpanj, 2016., 07:50 »
Ma sljakat će, ako/kad zaživi dx12/vulkan sa async neće gtx 1060 postati smeće, eventualno se u određenoj mjeri mogu promjeniti odnosi među tim grafama i to je to, nema tu neke sad velike drame

Odg: Preporuke za kupovinu grafičkih kartica
« Odgovori #794 : 27. Srpanj, 2016., 10:56 »
Ne možeš dobiti konkretnu informaciju bez nekih detalja. Jer grafička možda neće dobro raditi s procesorom i itd.
U minimalnim zahtjevuima igara se nalaze i CPU i GPU i RAM i OS.
Bez tih informacija nikada nećeš znati što ti je sve potrebno.


Isto tako, ako ne kupuješ ništa zašto spamaš temu?!?
Pa zato da vidim dali mi je jeftinije onda uzeti konzolu ili se baciti u nadogradnju kompa...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9