HCL.HR

Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]

  • 1432 Odgovora
  • 584350 Hitova
*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #405 : 28. Listopad, 2015., 18:59 »
Nešto ispod 3000kn da barem ima nekakvu socijalnu grafičku tipa 820/920M i neki cpu da nije teška low klasa, recimo ovako nešto. Kotrljao bi se lol klik

*

damai

  • n00b
  • 3
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #406 : 28. Listopad, 2015., 19:54 »
Pozdrav ekipa, imam jendu slatku brigu.
Tražim gaming laptop cijene do 1000€.
 Danima čitam po forumima i pokušavam donijeti pravu odluku, dali uzeti i5 ili i7 procesor, ssd hard disk ili obični, na koju grafičku pucati... Glava mi je pretrpana modelima i informacijama, sada mi treba samo savjet nekoga s iskustvom u 'gaming' laptopima. 
Uvjeti su;
15 inčni ekran, minimalno 8 gb rama, dobra baterija i solidne pefrormanse u novijim igrama. Ne očekujem da će biti jak kao stolno računalo, al Fifa 16 i Gta V moraju raditi glatko :mrgreen:
Uz to bi laptop koristio za internet, filmove, povremeno editiranje GoPro videa.

Asus  N551JK-CN114D, 15.6",i7 s 8GB RAM mi je zapeo za oko ali nikako pronaći trgovinu u kojoj ga mogu uzeti.

Ako je moguće uz model koji savjetujete napišite i trgovinu u kojoj ga mogu kupiti u Splitu ili Zagrebu. Online trgovine ne dolaze u obzir.

Unaprijed hvala na odgovorima :piva:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #407 : 28. Listopad, 2015., 20:39 »
Prema nabava.net nema toga modela

Možeš i od 17" proper model imati

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=17176

15"

Najjači ti je ovaj, ima samo ssd

Svakako ti je najbitnija grafička, gtx 960M je najjače što možeš imati i svakako bi trebao ići na nju u tome budžetu

*

damai

  • n00b
  • 3
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #408 : 28. Listopad, 2015., 23:53 »
Prema nabava.net nema toga modela

Možeš i od 17" proper model imati
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=17176

15"

Najjači ti je ovaj, ima samo ssd

Svakako ti je najbitnija grafička, gtx 960M je najjače što možeš imati i svakako bi trebao ići na nju u tome budžetu

Hvala ti na brzom odgovoru, mislim da ću ići na opciju Asus N551JW pošto Interstrar ima dućan u Splitu a uz to još ima na sebi predinstalirane windowse tako da se ne moram oko toga zamarati. Također mi je bitno da laptop bude kompaktan tako da mi opcija 15incha više odgovara.

Javim se s dojmovima kad isprobam laptop. Još jednom hvala majstore!

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #409 : 31. Listopad, 2015., 11:53 »
Pozdrav.
Tražim laptop do 8000kuna, bitno mi je da je siva boja, da ima svijetleću tipkovnicu iiii ekran 17 inča.
Nije toliko bitan za igre, ali neka bude mrcina.

Hvala :piva:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #410 : 31. Listopad, 2015., 14:35 »
A za što bi onda konkretno koristio? Koje bi igre igrao ako bi igrao?

Mislim da si zbog tih uvjeta u banani sa ponudom (barem kod nas) jer ti otpadaju možda i best-buy laptopi u tom cjenovnom rangu (asus n serija - bijeli, asus g serija - crni, acer nitro - crni). Također i ovoga oko tipkovnice vjerojatno

*

dewa84

  • n00b
  • 1
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #411 : 02. Studeni, 2015., 15:57 »
Pozdrav

Imam prijatelja koji hoce da kupi "najbolji" laptop koji se moze naci u svijetu, cijena uopste nije bitna...

Ono sto je njemu  , profesoru koji putuje,  vazno jeste da ima tach skrin, po mogucnosti da mu se rotira ekran, sto kavalitenija rezolucija, i naravno da nije tezak kao olovo :)

U sustini, sto kvalitetnije i funkcionalnije sto trziste moze ponuditi

???


*

damai

  • n00b
  • 3
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #412 : 11. Studeni, 2015., 11:01 »
Prema nabava.net nema toga modela

Možeš i od 17" proper model imati

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=17176

15"

Najjači ti je ovaj, ima samo ssd

Svakako ti je najbitnija grafička, gtx 960M je najjače što možeš imati i svakako bi trebao ići na nju u tome budžetu

Pozdrav Andrash, evo opet mi treba tvoja pomoć.

Nakon tvog posta ja naručim laptop u Instara, dogovorim dostavu u poslovnicu Split. I danas dobijem poziv da je narudžba zaprimljena al zbog updatea web stranice nije naznačeno da tog laptopa više nema. Tako da sad opet ražim alternativu.

Zahtjevi isti, cca 1000€, 15 inch ekran, 8 do 16gb rama( Ram je lako dodat naknadno) i grafičke performanse koje će mi omogućit igranje novijih igara, ne očekujem ultra settings al negi pristojni frame rate bez trzavica, valjda se za te novce može nać.
Plus bi bio ako ima preinstalirane Windowse tako da je plug and play.

Još jednom hvala. :piva:

EDIT;
Našao sam u Instara Acer Aspire V5, I7m 8GB Ram, graficka nije Gtx960 nego GTX950. Jel se to isplati uzeti? Nije mi problem dodati još 1000 kn ako bi to donijelo neku bitnu razliku u performansama, al za pvu cijenu mi izgleda kao dobar strojcic. http://www.instar-informatika.hr/notebook-acer-aspire-v5-591g-nxg5wex029-156matte-fullhd-intel-core-i7-6700hq-350ghz-skylake-8gb-ddr4-sshd-1000gb-8gb-ssd-nvidia-gtx950m-2gb-2-god-presales-u-tijeku-isporuka-cca-2012/NX.G5WEX.029
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2015., 12:22 damai »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #413 : 11. Studeni, 2015., 12:33 »
Zašto jednostavno ne naručiš isti laptop iz drugog shopa? Imaš ga u arhitehu (link sa nabave u onom postu), pošalji upit preko stranice dali ga imaju. Također imaš i ovo iz hg spota sa hdd-om:

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=203890

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #414 : 13. Studeni, 2015., 22:06 »
Pozdrav,

Tražim Laptop za curu do nekih 3200kn. Koristiti će ga samo za surfanje/faks i možda odigra neku bezveznu igricu najscesce preko browsera. Malo duža garancija bi bila poželjna.
Bilo bi joj drago i ako bi lijepo izgledao  : )


Hvala unaprijed.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #415 : 13. Studeni, 2015., 22:30 »
Ja bi ovo

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #416 : 13. Studeni, 2015., 22:45 »
Kako si ga izvuko za 5 minuta, pa odličan je! Puno hvala.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #417 : 13. Studeni, 2015., 23:04 »
Mislim da je fakat odličan izbor jer 5xxx serija nije naj low klasa od della (dakle vjerojatno ne može kvalitetnije za te novce), ima 3 god. tvorničke garancije, najjači cpu za takve novce, a igpu u njemu će i više nego dovoljna biti za browser igre, čak i neke AAA starije igre.
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2015., 23:05 Andrash »

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #418 : 22. Studeni, 2015., 19:28 »
Pozdrav ljudi.

Tražim laptop do 4000kn, ne planiram se nešto previše igrati, uglavnom bi mi služio za kodiranje i Illustrator. Treba mi nešto s dobrim kućištem (poželjno da je sav u aluminiju, jako teško, znam), proširivim ramom, mogućnošću ubacivanja ssda, do 15,6", sa zasebnom grafikom. FHD je poželjan ali nije presudan. I molim bez Acera, možda je supersubjektivno, ali imao sam samo loša iskustva s Acerima.

Ja sam si sve izbor na dva, ali ne znam koji mi je pametnije uzeti:

http://www.links.hr/artikl-014.620.155

http://www.links.hr/artikl-014.620.142

Pa eto, bilo bi super ako bi mi neko pomogao u odabiru ili ponudio dobru alternativu. Hvala :D

 

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #419 : 22. Studeni, 2015., 21:37 »
OK odabir, ponajprije radi garancije. Imaš ovdje Z51 usporedbu sa Z50 i kažu da je Z51 korak u natrag. 840M je i jača gpu

Alternativa jedino sa slabijim grafičkama, 768p ili 900p (17") i sl.
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2015., 21:40 Andrash »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9