HCL.HR

Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]

  • 1432 Odgovora
  • 584290 Hitova
*

HighEnd

  • ****
  • 1329
  • To the limits!
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #675 : 05. Rujan, 2016., 09:22 »
Dali valja ovaj laptop?
http://www.acer.com/ac/hr/HR/content/model/NX.MWUEX.017

Cim vidis da laptop ima AMD-ov proc znas da nevalja  :kava:

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #676 : 05. Rujan, 2016., 11:01 »
Hej ljudi,eto za par dana mi stiže laptop.
http://en.dcc.dk/produkt/34404/lenovo-g50-80-80e5---15.6%22---core-i5-5200u---16-gb-ram---1-tb-hdd
Sad me zanima koje bi igre mogao igrat,dovoljno mi i na low. Samo da znam za koje igre da štedim novac :kava:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #677 : 05. Rujan, 2016., 11:15 »
Nažalost radi se o entry level gpu.

Imaš u prvom postu linkove - nađi benchmarke za svoju grafičku

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #678 : 05. Rujan, 2016., 14:03 »
Jel bi možda COH 2 mogo pokretat?

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #679 : 05. Rujan, 2016., 14:40 »
AKo je suditi po ostalim behcmarcima - nema šanse

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #680 : 05. Rujan, 2016., 17:57 »
Pozdrav forumasi, imam jedno pitanjce ako nije problem...Ovako trenutno sam u procesu kupovine laptopa..Ali sam malo ogranicen s budzetom..Imam 5000 na raspolaganju pa me zanima sta bih mi mogli preporucit..Vecinom me zanima neki light gaming tipa counter strike lol i tako to..Neocekujem u tom cjenovnom ranku neku opasnu zvijer ali nesto najbolje sto bih mogao dobiti..Zanimaju me vasa misljenja i tako..dosta se kuzim u tehnologiju i to,ali ovo mi je prvo prijenosno racunalo..Nebih se htio zaletit i kupit nesto za sta cu poslje zalit..Hvala puno na svim odgovorima i ljep pozdrav  :D

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #681 : 05. Rujan, 2016., 18:31 »
Mislim da sa ovim nemoš fulat. Vrlo vjerojatno best buy za te novce. Veoma snažne komponente (s obzirom na cijenu laptopa), OK laptop sam po sebi (nije naj low serija po kvaliteti, 2 god. tvorničke garancije)

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #682 : 05. Rujan, 2016., 19:56 »
Hvala ti puno..stvarno sto se tice prijenosnika noob sam totalni hahah..Inace se oko pc-a samo bavim..ali lajicki receno necini mi se ovo lose..ako ima jos neko neki prijedlog dobro je dosao 😉

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #683 : 06. Rujan, 2016., 06:49 »
 Opet ja dosadujem hahaha..pitanjce svidio mi se gore preporuceni laptop..dali mozda znas otprilike igre koje bih moga vrtjeti na njemu..cs lol i tak to dali ce radit sve bez prijekorno da nebacim novce..koliko sam guglao vidim da ljudi sa tim..i5 4200 i gtx 950m vrte gta i jos neke nove naslove,podosta sam skeptican sto se toga tice izgleda malo nestvarno hahaha...hvala  :kava:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #684 : 06. Rujan, 2016., 09:34 »
Normalno da hoćeš vrtiti cs:go. I to odlično. Imaš u prvom postu linkove za benchmarke, konkretno nemaju cs:go, ali vidjet ćeš da vrti i zahtjevnije igre. Eventualno bi te mogli zezati najzahtjevniji AAA naslovi na fhd rezoluciji, no uvijek možeš probati na 900 i 768p

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #685 : 08. Rujan, 2016., 07:19 »
Pozdrav društvo,nako jako dugo odlučivanja između kompa i laptopa jednostavno sam zaključio da trebam uzeti laptop.Znam da je komp puno bolji ali igra mi ulogu dosta i ta nosivost laptopa.
Iznos koji planiram potrošit je 5000kn,plaćanje u gotovini.
Od dućana dolaze svi u obzir iz hrvatske.
Laptop mi treba za fakultet građevine,znači od programa koristim AutoCad,i word office programe.
Koristio bi ga i za gajming.
Igre tipa wow,lol,csgo i koja tu i tamo novija ako bi se dalo pokrenuti.
Naravno još bi i na njemu gledao filmove/serije.
Garancije isto što dulja to bolje.
Nadam se da sam dovoljno rekao.I da ako može da je grafička odvojena,to mi isto igra ulogu.
Hvala društvo na potrošenom vremenu!
Tko,što?

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #686 : 08. Rujan, 2016., 07:40 »
Pozdrav društvo,nako jako dugo odlučivanja između kompa i laptopa jednostavno sam zaključio da trebam uzeti laptop.Znam da je komp puno bolji ali igra mi ulogu dosta i ta nosivost laptopa.
Iznos koji planiram potrošit je 5000kn,plaćanje u gotovini.
Od dućana dolaze svi u obzir iz hrvatske.
Laptop mi treba za fakultet građevine,znači od programa koristim AutoCad,i word office programe.
Koristio bi ga i za gajming.
Igre tipa wow,lol,csgo i koja tu i tamo novija ako bi se dalo pokrenuti.
Naravno još bi i na njemu gledao filmove/serije.
Garancije isto što dulja to bolje.
Nadam se da sam dovoljno rekao.I da ako može da je grafička odvojena,to mi isto igra ulogu.
Hvala društvo na potrošenom vremenu!

Identicno pitanje sa identicnim zahtjevima na ISTOJ OVOJ stranici je netko postavio i andrash je odgovorio. Razumijem da je problem stisnuti stranicu iza pa pogledati da li je vec nesto slicno odgovoreno, nije lako, ali tri skrola gore brate...

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #687 : 08. Rujan, 2016., 11:06 »
Pozdrav društvo,nako jako dugo odlučivanja između kompa i laptopa jednostavno sam zaključio da trebam uzeti laptop.Znam da je komp puno bolji ali igra mi ulogu dosta i ta nosivost laptopa.
Iznos koji planiram potrošit je 5000kn,plaćanje u gotovini.
Od dućana dolaze svi u obzir iz hrvatske.
Laptop mi treba za fakultet građevine,znači od programa koristim AutoCad,i word office programe.
Koristio bi ga i za gajming.
Igre tipa wow,lol,csgo i koja tu i tamo novija ako bi se dalo pokrenuti.
Naravno još bi i na njemu gledao filmove/serije.
Garancije isto što dulja to bolje.
Nadam se da sam dovoljno rekao.I da ako može da je grafička odvojena,to mi isto igra ulogu.
Hvala društvo na potrošenom vremenu!

Identicno pitanje sa identicnim zahtjevima na ISTOJ OVOJ stranici je netko postavio i andrash je odgovorio. Razumijem da je problem stisnuti stranicu iza pa pogledati da li je vec nesto slicno odgovoreno, nije lako, ali tri skrola gore brate...

Kao prvo nemoj se odmah praviti pametan jer sam ja taj link stisnuo odmah na pocetku.I pise proizvod nije dostupan.Eh sad kome je bio problem stisnut stranicu.;) Bolje komentiraj kad imaš nešto pametno i korisno za reć,a ne da podjebavaš ljude bezveze.Ne bi ti ništa napisao da ja nisam odmah počitao link.;)

Svejedno da ne idem na offtopic.
Zahvalan sam ako neko utroši vrijeme i da neku preporuku.
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2016., 11:18 Syto »
Tko,što?

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #688 : 08. Rujan, 2016., 11:41 »
Pozdrav, ukoliko može preporuka za laptop u rasponu od 3000 do 4000 kn(poželjno više prijedloga različitih cijena.) . Laptop mi treba za faks uglavnom za programiranje, rad na aplikacijama i sl. Treba imati zasebnu grafičku karticu, može (nije obavezno) i neki mali SSD. Online plaćanje cijelim iznosom mala odstupanja od cijene su zanemariva. Edit. Po mogućnosti veličina 15"
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2016., 11:47 Luka428 »

Odg: Preporuke za kupovinu laptopa [pročitati prvi post]
« Odgovori #689 : 08. Rujan, 2016., 13:51 »
"Kao prvo nemoj se odmah praviti pametan jer sam ja taj link stisnuo odmah na pocetku.I pise proizvod nije dostupan.Eh sad kome je bio problem stisnut stranicu.;) Bolje komentiraj kad imaš nešto pametno i korisno za reć,a ne da podjebavaš ljude bezveze.Ne bi ti ništa napisao da ja nisam odmah počitao link.;)

Svejedno da ne idem na offtopic.
Zahvalan sam ako neko utroši vrijeme i da neku preporuku."


Znaci, na tom linku ti svejedno pise o kojem se laptopu radi (Asus K550JX), kopiras naziv, odes na nabava.net i gle cuda, postoji još trgovina u kojima se prodaje navedeni laptop: https://www.nabava.net/search.php?q=+Asus+K550JX&cod=&cdo=&primijeni=Primijeni+ove+kriterije

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9