HCL.HR

problem s grafickom karticom !!

  • 8 Odgovora
  • 2408 Hitova
problem s grafickom karticom !!
« : 06. Prosinac, 2014., 23:07 »
Imam Hd 7870 od vtx-a i do neki dan je sve bilo uredu a sad radi maksimalno i kad nema nikakvi zadatak koji bi je opteretio sto bi znacilo da radi na nekih 70 stupnjeva baz ikakvog zadatka. kad resetiram radi normalno i onda opet nakon nekog vremena pocne zezat... Molim vas pomozi te :)

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #1 : 06. Prosinac, 2014., 23:49 »
Imam Hd 7870 od vtx-a i do neki dan je sve bilo uredu a sad radi maksimalno i kad nema nikakvi zadatak koji bi je opteretio sto bi znacilo da radi na nekih 70 stupnjeva baz ikakvog zadatka. kad resetiram radi normalno i onda opet nakon nekog vremena pocne zezat... Molim vas pomozi te :)

Možda nešto ne štima sa ventilatorima na grafičkoj. Jesi to provjerio? Probaj pogledati da se možda nije nakupilo previše prašine koja spriječava vrtnju ventilatora. Ili općenito ima li u kućištu prašine koja spriječava protok zraka.     
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2014., 00:12 »
nije problem temperatura(to je recimo normalna za 100% rad) al zašto radi 100%

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #3 : 07. Prosinac, 2014., 00:22 »
Da ne radiš možda s dva monitora?

Probaj resetirati postavke u AMD Catalyst centru na default pa vidi onda je li se išta promijenilo.     
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #4 : 07. Prosinac, 2014., 00:52 »
Uslikaj sve procese koji trenutno koriste komp. Moze biti da si btc miner skinuo.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #5 : 07. Prosinac, 2014., 03:40 »
Dali su simptomi kao u ovom slučaju klik?


Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #6 : 07. Prosinac, 2014., 09:40 »
Sad sam pokuso slikat i radi na nekih 6% al ako uhvatim dns slikat cu.. Kako izgleda miner u procesima jer sam isprva na to posumljao

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #7 : 07. Prosinac, 2014., 09:57 »
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2014., 10:18 mis999 »

Odg: problem s grafickom karticom !!
« Odgovori #8 : 07. Prosinac, 2014., 10:53 »
Imam i ja jedno pitanje.
Igram jucer PlanetSide 2 i u doljnjem ljevom kutu mi pise 40 FPS (CPU) pa mislim se nebili trebalo pisat GPU ili igra ne koristi graficku nego je dovoljan procesor.
Amen

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9