HCL.HR

Problem s kompjuterom.

  • 3 Odgovora
  • 2197 Hitova
Problem s kompjuterom.
« : 17. Veljača, 2012., 15:10 »
Dakle, instalirao sam jučer mass effect 2. Igrao ga sve valja, otiđem u školu, vratim se izgašen kompjuter. Mislio sam da ga je netko  izgasio, opet upalim me 2, izgasi se nakon pola sata  i tako već par puta.  Jel zna netko do u čemu je problem?

Konfiguracija je sljedeća:    Windows 7-64 bit
                                           Procesor:    QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3415 MHz
                                           Grafička:  AMD radeon hd 6800 (1024 mb)
                                           Matična:     MSI 785GM-E51 (MS-7596)  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3
                                           Rami: 3072 mb.



Odg: Problem s kompjuterom.
« Odgovori #1 : 18. Veljača, 2012., 12:01 »
1. - počisti prašinu
2. - kakvo ti je napajanje?
3. - kakav ti je hladnjak na procesoru?
4. - Jel ti se vrti ventilator na grafičkoj?
Ja sam morski pas.

Odg: Problem s kompjuterom.
« Odgovori #2 : 18. Veljača, 2012., 15:34 »
Vjerojatno pregrijavanje procesora, meni se slično događalo pa sam napravio sljedeće:


počistia prašinu iz njega, posebice na hladnjaku za proc/gpu ( kist ili nešto slično + boca komprimiranog zraka za raspuhivanje)
skinia hladnjak za cpu, skinia staru termalnu pastu
stavia novu termalnu pastu i vratia sve nazad


nema problema više  :piva: :piva:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Problem s kompjuterom.
« Odgovori #3 : 18. Veljača, 2012., 17:49 »
Vjerojatno pregrijavanje procesora, meni se slično događalo pa sam napravio sljedeće:


počistia prašinu iz njega, posebice na hladnjaku za proc/gpu ( kist ili nešto slično + boca komprimiranog zraka za raspuhivanje)
skinia hladnjak za cpu, skinia staru termalnu pastu
stavia novu termalnu pastu i vratia sve nazad


nema problema više  :piva: :piva:


Hvala, pokušat ću sutra sve detaljno napravit, pa javim.
 :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9