HCL.HR

Problem s kompom... Štekanje

  • 0 Odgovora
  • 1854 Hitova
*

BlackOne

  • n00b
  • 1
Problem s kompom... Štekanje
« : 24. Kolovoz, 2012., 11:04 »
Pozz svima!
Imam jedan problem oko mog kompa. Skoro svaka igrica mi neopisivo šteka na bilo kojim opcijama bilo to low, normal ili high.

Imam ovo:

Widnows 7 64 bit.
Proc: AMD Phenon 9500 x4 2.2 ghz
Matična: M4a77 - Asus
Grafička: Ati 5770 xfx
Memorija: 6 gb ddr2
HDD: 1 TB
Monitor: asus vw222s 22"
Napajanje: bluestorm 2 500W

Na windowsima imam samo instaliram adobe cs6 paket radi web programiranja, i izrade web stranica, xfire, steam, chorme te wamp server
+ igre Cod2, Cod4, Cod6, Cod7, Cod 8, Arma 2 (Dayz), Anno 2070, GTA 4 i WoW

Kako šteka:

recimo cod4 na high detaljima 1680 rezolucija oko 40-140 FPS-a oke relativno dobro ide al mislim da stom konfiguracijom morao bi i bolje vrtiti....
Arma 2 isključeno sve a ostalo na low rezolucija 1680 šteka ko ludo. sa manjom rezom 1024 radi normalno donekle kad odem u malo veči grad il selo  šteka da nemogu potrefit ulaz zgrade 5 min.
Anno 2070 - sve na low detaljima reza 1024 Šteka da nemogu ni kliknit na neku zgradu a kamoli se kretati po mapi :S
GTA 4 na med detaljima i 1680 rezi šteka da nemogu upravljati autom normalno. sve na low oke moglo bi se igrat bez problema.

Pretpostavljam da bi stom konfiguracijom trebao moći imati više fpsa u cod4 jer sa sa starom konfiguraciom sam imao 333 fps lock i bez beda je radilo, te da mi nebi smjelo štekati na med i low detaljima, al to je moje mišljenje samo..

Molim Vas za vaše mišljenje jel to problem do kompa? igrica? il to treba tako raditi...
Ako ne, u čemu je problem. trebam neke savjete šta da napravim da mogu normalno igrat ...

btw. Zadnji driveri su instalirani i od grafe, matične, najnoviji dx je skinut i instaliran.
U igricama kad sam provjerim opterečenje memorije i proca ali nije uopće opterečeno a šteka....

Pomagajte....


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9