HCL.HR

Problem s monitorom

  • 3 Odgovora
  • 1530 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Problem s monitorom
« : 03. Studeni, 2014., 17:41 »
Ovo mi se događa sad jedno tjedan i pol dana i počinje iritirati podosta. Kada palim PC, na monitor ne stiže slika. To je počelo s time da je slika stizala nakon što se digne sistem, ali sada čak i kada iskopčam kabel bilo iz monitora ili iz grafičke ništa se ne događa, nema uopće nikakve informacije da piše kako je kabel iskopčan. Onda se moram zajebavati s time pa ukopčavati, iskopčavati sve dok je ne pojavi analog/digital i tada stigne slika. Sada jel to do monitora ili kabela? Radi se o Samsung SyncMaster 940BW. Ista stvar bude i kada ostavim PC upaljen pa se vratim nakon sat i pol-dva i onda opet nema slike i slijedi ista procedura s ukopčavanjem iskopčavanjem.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s monitorom
« Odgovori #1 : 03. Studeni, 2014., 17:53 »
Imao sam sličan problem. Nikako nisam mogao dobiti signal... Na kraju je ispao kriv monitor.

Probaj s drugim kablom. Ne znam što sad koristiš ali zamjeni HDMI i DVI. Meni na DVI ulazu nije želio raditi komp, no na HDMI je radio bez problema, dok monitor nije za kojih mjesec dana sam krepao.

No to je samo moje iskustvo možda je kod tebe monitor u dobrom stanju...

Odg: Problem s monitorom
« Odgovori #2 : 03. Studeni, 2014., 18:22 »
Takodje sam imao takvih problema.
Zezao sam se mozda dvije sedmice sa kablovima, ali na kraju vise nije mogao dobijati nikako signal.
Probaj ovo za HDMI \ DVI mozda nesto i uspijes. :ementaler:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Problem s monitorom
« Odgovori #3 : 03. Studeni, 2014., 20:04 »
Samo mi još to treba da monitor ode u vječna lovišta. Ništa, budem onda probao prvo s kableom čim nabavim drugi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9