HCL.HR

Problem s pedalama

  • 4 Odgovora
  • 15584 Hitova
*

Master1997

  • n00b
  • 4
Problem s pedalama
« : 21. Siječanj, 2017., 10:01 »
Pozdrav
Jucer sam kupio volan i sve super radi samo mi problem prave pedale jer se ponasaju kao tipke, znaci nemogu dodavati gas pomalo. Pokusao sam instalirati ponovo drajver ali nije pomoglo.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s pedalama
« Odgovori #1 : 21. Siječanj, 2017., 10:10 »
Rado bi ti svi pomogli, ali nisi napisao apsolutno ništa...
1) Koji je točan model volana?
2) Koji OS koristiš?
3) Kako si podešavao kontrole volana?
4) To se događa samo u jednoj igri ili u svima?


Kad otvaraš temu i tražiš pomoć moraš biti opsežan i opširan. Nitko od nas ne stoji pokraj tebe i ne vidi niti model volana, niti tvoje računalo, niti Windowse niti igru koju igraš niti išta drugo. A nažalost ne možemo čitati ni misli...  :hiha2:
Pa zato svi koji otvaraju bilo kakvu temu ili post u kojem nešto trebaju konkretno moraju napisati SVE što im padne na pamet kako bi odmah riješili problem.

*

Master1997

  • n00b
  • 4
Odg: Problem s pedalama
« Odgovori #2 : 21. Siječanj, 2017., 11:17 »
OK
Koristim volan connect xl cxl-wh300, win 10 pro, nisam nista posebno namjesto i to se dogadja u svim igrama.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem s pedalama
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2017., 11:23 »
A toga sam se i bojao. Kupio si neku žnjblj marku koja nema niti svoj internet site... A kamo li išta drugo. Nije ni čudno da ti neke stvari ne rade...
Možeš probat još u nekim postavkama, ali koliko vidim taj volan je aktrualan samo na balkanu...
Ako si išao već na taj cjenovni rang onda si imao i prave marke koje se godinama bave perifierijom i uzet neki jeftiniji Logitech, Speedlink ili tako nešto...
Mislim da ti tu nema pomoći, a i uređaji koji u sebi imaju u PS2 mogućnost su prastari...
Pitanje je ima li taj volan Xinput ili samo Dinput...

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem s pedalama
« Odgovori #4 : 21. Siječanj, 2017., 14:37 »
Nisam stručnjak za volane ali budući da se radi o no-name jeftinjakeru - vjerojatno drugačije ni ne može nego da se ponaša kao tipka...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9