HCL.HR

Problem s USB instalacijom LBP5000 printera

  • 1 Odgovora
  • 1782 Hitova
*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Problem s USB instalacijom LBP5000 printera
« : 11. Srpanj, 2008., 10:18 »
Pozdrav,
ovakav je problem. Imao sam nekih problema s portovima i po naputku s ms stranica potpore sam ih sve maka i onda ponovo vratija nazad. Na jednom od njih je radija i ovaj printer. Nakon toga su pocela sranja. svi ostali uredjaji (mis i skener) takodjer spojeni preko USBa rade uredno. Medjutim Printer Spooler se nije palija s racunalom, a ako bi ga upalija rucno malo bi printa malo javlja greske. Onda sam napravija ovo: http://support.microsoft.com/kb/324757.
E sad. posli toga mi ne prepoznaje printer preko USBa, osim ako ga prvo instaliram s cda, ali onda mi se javlja ista greska, odnosno ne starta spooler service nego moram to rucno podesit. I da podesena je na automatic. Dok printer nije instaliran starta se automatski bez problema. Cini se ka da driveri od printera nesto zafrkaju. Pomalo sam zbunjen.



prijatelj treba pomoc, pa ako netko zna...


*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Problem s USB instalacijom LBP5000 printera
« Odgovori #1 : 11. Srpanj, 2008., 11:32 »
e ovak

prvo i osnovno nanovo instalirat drivere od maticne (nakon kaj ih prvo pobrise, pa u safe mode sa driver cleanerom), zatim instalirt SP2 ako nema, onda prikopcat printer u USB, instalirat ga s CD-a i to bi trebalo bit tom, isto ako sumnja na drivere od printera koji su dosli s njim, moze najnovije skinut s neta, isto tako neka upgrejde firmware printera

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9