HCL.HR

Problem sa HDD-om

  • 4 Odgovora
  • 2242 Hitova
Problem sa HDD-om
« : 30. Siječanj, 2019., 19:27 »
Pozdrav, nedavno sam ubacio SSD u komp, instalirao Windows 10 i sve uredno radi.
Moj stari HDD od 1 tb na kojem je bio instaliran sistem bio je podijeljen na dvije particije otprilike od 300 i 600 gb  i prilikom instaliranja sistema na SSD ovu manju particiju sam obrisao misleći da će sistem automatski da prebaci tih nekih 300 gb na onu drugu particiju ali to se inije desilo.
Da li postoji način da se vrati tih 300 gb?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa HDD-om
« Odgovori #1 : 30. Siječanj, 2019., 19:34 »
Bez peripertija i teškoća ne.
Pitanje je i što si napravio jesi li potpuno izbrisao tih 300GB ili si samo ponovno formatirao i stoje kao particija od 300GB.
Možeš ponovno inicijalizirati tih 300GB ali podatke nećeš imati.


Možeš ih probati vratiti putem posebnih programa, no zaboravi da će biti svi i koji će postotak tih datoteka biti uopće upotrebljiv...

Odg: Problem sa HDD-om
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2019., 20:35 »
Bez peripertija i teškoća ne.
Pitanje je i što si napravio jesi li potpuno izbrisao tih 300GB ili si samo ponovno formatirao i stoje kao particija od 300GB.
Možeš ponovno inicijalizirati tih 300GB ali podatke nećeš imati.


Možeš ih probati vratiti putem posebnih programa, no zaboravi da će biti svi i koji će postotak tih datoteka biti uopće upotrebljiv...
Kad sam instalirao sistem obrisao sam cijelu particiju.
Meni je bitno da samo vratim te gb-te ili dio njih, podaci me ne interesuju, kako da to uradim, pomocu kojih programa?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa HDD-om
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2019., 20:54 »
Pomoću Windowsa.


Najlakše da ne kompliciramo. Upiši u search disk managment ili za win 10 (create and format disk partitions)


Kada se otvori pričekaj da se učita. Vidjeti ćeš sve diskove i taj koji je podijeljen. Na dijelu kojeg trenutno "nema" i nevidiš piše unallocated space desni klik na taj dio i formatiraj taj dio u NTFS.

Odg: Problem sa HDD-om
« Odgovori #4 : 31. Siječanj, 2019., 00:44 »
Pomoću Windowsa.


Najlakše da ne kompliciramo. Upiši u search disk managment ili za win 10 (create and format disk partitions)


Kada se otvori pričekaj da se učita. Vidjeti ćeš sve diskove i taj koji je podijeljen. Na dijelu kojeg trenutno "nema" i nevidiš piše unallocated space desni klik na taj dio i formatiraj taj dio u NTFS.
Hvala ti na pomoći riješio sam problem svi gb su tu.  :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9