HCL.HR

Problem sa kompom

  • 2 Odgovora
  • 1562 Hitova
*

1921

  • n00b
  • 2
Problem sa kompom
« : 01. Travanj, 2018., 12:32 »
Vozdra raja,
novi sam na forumu i imam jedno pitanje oko kompa koji me muči.. :D
Naime, uzeo sam od druga komp da mu popravim (godinu dana nije nikako radio niti je paljen) pojavljuje mu se žuto svijetlo na paljenju (takozvano svjetlo smrti haha:D) mada kad držim 2-3 sekunde kad svijetli to svjetlo ono se ugasi i kad pokušam komp da upalim krene pa stane i tako par puta i na kraju upali, novi sam sistem staavio sve očistio pcregistry sve, drajvere sam apdejtovao bukvalno sve, sve. Radio startup repair mada isti problem se ponavlja konstantno sa paljenjem. Eh sad pošto sam siguran da ima vas koji se bolje nego ja razumiju u kompove, sad da nije do one baterijice unutra  što ima?
Neke sugestije da mi predložite, samo ozbiljni molim vas bez sprdnje tipa pa neka ga pali tako, to je za djecu komp i ne vjerujem da će mu se djeca peglat oko toga paljenja i da će da šize, volio bi to da sredim da šiba kao ludo :D Vidio sam neka prespajanja žica sa napajanja ne bi to da radim jer djeca znate kakva su čaprkaće, otvaraće dernuće ih struja kontaš nije to u redu ahhaha .. :D Tako da ako neko zna kako da to sredim neka napiše. Hvala lijepo!  :ave:


EDIT: Radi se o kućištu Optiplex 745c
« Zadnja izmjena: 01. Travanj, 2018., 12:35 1921 »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa kompom
« Odgovori #1 : 01. Travanj, 2018., 13:12 »
Boot loop. Vjerojatno je do napajanja ili matične. Eventualno ram (probaj razne utore, svaki keks posebno ako ih imaš više itd.).


*

1921

  • n00b
  • 2
Odg: Problem sa kompom
« Odgovori #2 : 01. Travanj, 2018., 13:21 »
Probao sam mjenjati ram i sve. Jedino nisam napajanje, jer mi se palio, na kraju se ispostavilo da je ono, stavio sam drugo od HP-a i sad šiba kao ludo :D! Može lock teme, hvala svejedno !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9