HCL.HR

Problem sa monitorom

  • 3 Odgovora
  • 1812 Hitova
Problem sa monitorom
« : 08. Travanj, 2014., 10:07 »
Problem se ne dogadja stalno kada hocu upalit komp pocne pistat i moram ugasit kompi izvadit  kablove od napajanja i monitora i onda se pokrene. Prvi put mi se to dogodilo proslo ljeto pa sam mislio da je od vrucine.Sad neznam dali da kupujem novi monitor ili ne.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #1 : 09. Travanj, 2014., 02:13 »
Pod pišti misliš na beep zvuk od matične ili onako neka visoka frekvencija? Prije ti je do napajanja nego do monitora...
Probaj monitor kod nekoga drugog. Probaj i druge utičnice u kući i druge produžne kablove.

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #2 : 09. Travanj, 2014., 19:52 »
Pod pišti misliš na beep zvuk od matične ili onako neka visoka frekvencija? Prije ti je do napajanja nego do monitora...
Probaj monitor kod nekoga drugog. Probaj i druge utičnice u kući i druge produžne kablove.

Mislim na zvuk od maticne. Monitor radi normalno na starom kompu. Napajanje je 450W tako da nije preslabo napajanje


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2014., 00:48 »
Pogledaj si model matične i potraži manual, određen broj beepova može ukazivati gdje je problem.
Također to što napajanje nije preslabo ne znači da nije možda pokvareno. Ono se spaja u struju i ono daje struju komponentama, pa zato i je glavni osumnjičenik (ako ti je sve OK sa isntalacijama i mrežom) uz matičnu. Također ne mora značit ni da ti nije preslabo. Koje komponente imaš i koji točno model napajanja?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9