HCL.HR

Problem sa monitorom

  • 4 Odgovora
  • 2554 Hitova
Problem sa monitorom
« : 03. Srpanj, 2013., 13:52 »
Imam ovaj AOC monitor i od jucer mi se stalno poceo ukljucivat ovaj menu gdje stimas ekran,sirniu,brightness itd. stalno mi se pojavljuje ovo da tjera volume na 100.Isto kao da ja drzim ovu tipku + svo vrijeme i nekada nestane ali se onda opet pojavi i nemogu to iskljucitit,nekada uspijem iskljuciti pritiscuci neke tipke ali se opet pojavlja i smeta mi na ekranu,isto kao da je propala ova tipka + pa stalno pritisnuta,jeli se vama kad ovo desavalo i kako to popravit?
To su ove tipke na monitoru da ne bude zabune ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #1 : 03. Srpanj, 2013., 14:02 »
AOC monitori obično imaju 3 godine garancije, pa ako ti je kojim slučajem još pod garancijom nosi u servis. inače ti slijedi otvaranje jer su tipke vjerovatno "nasjele"

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #2 : 03. Srpanj, 2013., 14:07 »
AOC monitori obično imaju 3 godine garancije, pa ako ti je kojim slučajem još pod garancijom nosi u servis. inače ti slijedi otvaranje jer su tipke vjerovatno "nasjele"
Joj jare ja ovaj komp kupio tam krajem 2009-ete,prosla garancija ,isto to sam eo i ovde procito :http://archive.slickdeals.net/f/1149381-Help-monitor-power-button-stuck
A kako mislis nasjele,u mene tipke izgledaju uredu s vana jel to se primjeti ovako ili??

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #3 : 03. Srpanj, 2013., 14:18 »
nema to veze s vanjske strane, obično su u pitanju unutarnji dijelovi tipke koji znaju ostati u položaju kao da su pritisnute

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #4 : 03. Srpanj, 2013., 14:30 »
Ah jbm moracu ga otvarat izgleda,mozel se kako to privremeno napravit da mi ne izbacuje nekoliko dana jer necu ga odma otvarat

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9