HCL.HR

Problem sa mouse-om

  • 9 Odgovora
  • 3916 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Problem sa mouse-om
« : 17. Travanj, 2008., 12:45 »
Ovako, imam Microsoftov USB Wheel Mouse Optical, i zadnjih par dana me počeo gadno jebavati. Dakle, sam od sebe prestane funkcijonirati (reagiranje kurosora s obzirom na kretnje), a to se manifestira i gašenjem lasera istoga.
Nakon što počnem mahnito sa micanjem miša, odjednom laser proradi, a samim time i funkcija pomicanja kursora po ekranu. Pritom se često zna javiti neki iritirajući zvuk (tlump-tlump :).

Dakle, jel ima tko pojma o čemu se radi? Jel mi miš crkaje, ili upada u neki stand-by mod (lol, bar ovo nisam upravo sada izmislio)?

Pls help.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #1 : 17. Travanj, 2008., 14:32 »
Pa diste vi hardware experti?  :tired:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #2 : 17. Travanj, 2008., 14:53 »
evo nas, server je štekao i nisam ti uspio postat reply. ugl, kad se meni to počelo dešavat miš je krepao jako brzo. :hug

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #3 : 17. Travanj, 2008., 15:28 »
Link

Koliko mi se čini i tu je sličan problem bio... Vidi šta kažu.
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2008., 15:36 Seengeer »

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #4 : 17. Travanj, 2008., 16:05 »
ja imam set tipkovnica + mis MS bezicni vec par godina, mis riknuo sa istim ovakvim simptomima, dok tasta radi besprijekorno

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #5 : 17. Travanj, 2008., 16:11 »
Link

Koliko mi se čini i tu je sličan problem bio... Vidi šta kažu.

Da pogodim... Upiso si u gugl "MS Wheel Mouse Optical USB stops working?" i kliknuo si na prvi link? Jesam blizu??? ha? ha?? :>

E kad sam već tu, da ne otvaram novi topič... jel zna ko zaš mi ponekad miš poludi i pobjegne u neki random kut na ekranu? Često mi se đešava dok igram UT da iz čista mira baci pogled u zrak ili u pod i onda me neko govno germansko zaspema s roketom. Zaš je to tak? :(

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #6 : 17. Travanj, 2008., 16:18 »
Link

Koliko mi se čini i tu je sličan problem bio... Vidi šta kažu.

Da pogodim... Upiso si u gugl "MS Wheel Mouse Optical USB stops working?" i kliknuo si na prvi link? Jesam blizu??? ha? ha?? :>

E kad sam već tu, da ne otvaram novi topič... jel zna ko zaš mi ponekad miš poludi i pobjegne u neki random kut na ekranu? Često mi se đešava dok igram UT da iz čista mira baci pogled u zrak ili u pod i onda me neko govno germansko zaspema s roketom. Zaš je to tak? :(

Pa blizu si bio... :ementaler:

Inače, ovo što ti pitaš, meni se isto nekad zna desiti, ali jedino kad mi je MSN upaljen ili kad izlazim na tipkicu windows.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #7 : 17. Travanj, 2008., 16:32 »
Link

Koliko mi se čini i tu je sličan problem bio... Vidi šta kažu.

Da pogodim... Upiso si u gugl "MS Wheel Mouse Optical USB stops working?" i kliknuo si na prvi link? Jesam blizu??? ha? ha?? :>

E kad sam već tu, da ne otvaram novi topič... jel zna ko zaš mi ponekad miš poludi i pobjegne u neki random kut na ekranu? Često mi se đešava dok igram UT da iz čista mira baci pogled u zrak ili u pod i onda me neko govno germansko zaspema s roketom. Zaš je to tak? :(

taj problem sam imao dok nisam nabavio podlogu za miša. ne znam zašto, al otad je prestalo :thumbs:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #8 : 17. Travanj, 2008., 16:45 »
stvar je u tome sto se zaglavi prasina ili nesto pa to laser ocita, valjda


rijesava se podlogom, iako, kod jeftinijih miseva ( onih low end optickih) je to cisto normalno

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Re: Problem sa mouse-om
« Odgovori #9 : 18. Travanj, 2008., 20:52 »
rijesava se podlogom, iako, kod jeftinijih miseva ( onih low end optickih) je to cisto normalno

Yep, kod low end pretežito se to dešava. :/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9