HCL.HR

problem sa paljenjem racunara

  • 3 Odgovora
  • 9228 Hitova
problem sa paljenjem racunara
« : 12. Studeni, 2016., 22:08 »
pozdrav..
imam jedan problem sa racunarom koji je prakticno nov.. prije nekoliko dana sam jako povukao kabl od slusalica,vjerovatno nesto pokidao i monitor se odjednom ugasio. Pokusao sam da ga restartujem medjutim slike nije bilo osim linija preko citavog ekrana. Procitao sam da je mozda graficka u pitanju, izvadio sam graficku karticu, vratio je nazad i uspio sam da ga upalim, ali posle 2 minute igranja komp se zaledio i od tada ne mogu da ga upalim vise nikako.. cuje se 3 puta "beep" 1 dugacko, 2 puta kratko i cooleri od graficke se cuju jace nego obicno.. ako mozete da mi kazete u cemu je problem bio bih vam zahvalan..

Odg: problem sa paljenjem racunara
« Odgovori #1 : 13. Studeni, 2016., 08:31 »
 ""beep" 1 dugacko, 2 puta kratko"

To bi trebalo značiti da ima problema grafička, možeš li probat s nečijom drugom ili na integriranoj ukoliko je ima cpu? Na neki način da troubleshoot oće li se upaliti bez nje.
The blood of youth is bubbling back..

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: problem sa paljenjem racunara
« Odgovori #2 : 13. Studeni, 2016., 13:18 »
Da se nije kabel od monitora istovremeno povukao?

Odg: problem sa paljenjem racunara
« Odgovori #3 : 13. Studeni, 2016., 23:13 »
kad sam reinstall graficku uspio sam da ga upalim ali se odma zaledio, cim sam pokrenuo igricu.. i posle toga ne mogu da ga upalim vise.. vjerovatno je graficka otisla nekako, ali je jos pod garancijom tako da ga sutra nosim njima.. hvala u svakom slucaju

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9