HCL.HR

Problem sa ukljucivanjem racunara

  • 3 Odgovora
  • 11597 Hitova
Problem sa ukljucivanjem racunara
« : 04. Siječanj, 2017., 22:39 »
Racunar je normalno radio i ugasio sam ga i nije radio oko 2h.Kada mi se racunar normalno startuje prvo se pojavi ekran "Package" pa posle se normalno startuje.Kada sam ga kasnije ukljucio pojavio se taj ekran i nije hteo da nastavi da se startuje normalno.Inace znam da mi je hard disk ostecen pa ne znam do cega je tacno i sta sve moze biti problem.Ukoliko mozete pretpostaviti sta je problem mozete mi reci resenje?

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Problem sa ukljucivanjem racunara
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2017., 23:05 »
Pa sam si sebi odgovorio na pitanje, ostecen, pretpostavljam dotrajao hard disk jednostavno ne moze dici windowse.

Rjesenje je ili uzeti novi hard ili ssd i pokusati spasiti podatke sa staroga ako je moguce

Odg: Problem sa ukljucivanjem racunara
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2017., 23:41 »
Problem je stim da ja ne mogu uci ni u BIOS.Kada pretiskam dugmice kao da nije prikljucena tastatura,a ovako zasvetle lampice.Probao sam i sa USB tastaturom i sa onim starinskim prikljuckom.

*

N3X4

  • *
  • 29
Odg: Problem sa ukljucivanjem racunara
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2017., 15:34 »
Imao sam taj problem i rešio sam ga, isključi sata ili ata kabl i tako možeš ući u bios, a kako sam ja skroz rešio problem jeste da prilikom paljenja izvlačim i uvlačim kabl i sistem se digne. Tako sam uspeo i ući u instalaciju za novi sistem i posle instalacije novog sistema sve radi kako treba :)
aha

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9