HCL.HR

Problem sa zvučnicima!!

  • 4 Odgovora
  • 2247 Hitova
Problem sa zvučnicima!!
« : 30. Prosinac, 2011., 17:12 »
Kak da popravim ovo?



Zvučnici mi krče, sve jače i jače, problem je u kompu a ne u jacku, jer i kad spojim headset i on krči, a spajam ga na drugi jack, uglavnom komp pušta sve na najglasnije kad je meni sve na najtiše.
Kak god da namjestim levele svejedno krči jer je kao na najglasnije... What do? :hiha2:

Zvučnici su logitech x-540

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Problem sa zvučnicima!!
« Odgovori #1 : 30. Prosinac, 2011., 18:01 »
Imaš kakav audio control panel instaliran (npr. Realtek HD audio manager)?

Ako imaš, vidi da ti u njemu nešto nije maxed, kao recimo ekvilajzer ili kakvi efekti.

Probaj uninstalirat i obrisat drivere od zvučne i pusti windowse da instaliraju svoje.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Problem sa zvučnicima!!
« Odgovori #2 : 30. Prosinac, 2011., 22:19 »
Za smanjit ima jednio master volume, a to ne pomaže, al ok je jer sad nema krčanja, a pojavi se tu i tamo, ne znam šta mu je, al aj bar radi  :tired:

Odg: Problem sa zvučnicima!!
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2012., 16:04 »
da ne otvaram novu temu imam pitanje...

naime kupio sam nove zvučnike(stari krepali)...kad slušam prek youtubea pjesme sve lijepo radi,bass se čuje lijepo,ništa ne krči,zvuk čist ali zato kada idem gledati prek VLC ili BS playera onda krči brate mili koda je sve unutra u zvučnicima počupano :bonk:

u čemu bi mogao biti problem...jeli možda u codec packu ili nečemu ?

sumnjam da je do rip-a od filma pošto većinom gledam ili DVD verziju ili 720p verziju...

Odg: Problem sa zvučnicima!!
« Odgovori #4 : 17. Veljača, 2012., 13:04 »
VLC bi trebao sam po sebi imati codece i za video i za zvuk koji mu trebaju... Ako ti formati videa nisu neki čudni, to ti je ili do drivera (ili manjka istih), ili problem sa zvučnom.
Ja sam morski pas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9