HCL.HR

problem valjd s grafičkom

  • 3 Odgovora
  • 2198 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
problem valjd s grafičkom
« : 26. Siječanj, 2009., 01:08 »
naime dogodilo mi se neko sranje da mi je grafička javila neki problem i da mi je vcp recovery promjenio rezoluciju, al kak je komp bio već zajebavao ja sam srušio win i sve digo lijepo nazad i opet ista stvar, prvo probam uć u wic tamo mi radi nekih 50 sec i onda odjenom crn ekran i samo mi se na monitoru pojavljuje analog digital, zvuk se čuje iz igre i komp radi, i sad kada sam probao uć u ins, uđem u igru i opet crni ekran, ništ se ne događa i taj recovery mi se vrati, pa me zanima u čem je problem, jel to grafička pokazuje da će vrisnit uskoro il šta? jebe me što nemogu ništ igrat i da kad skrolam ekran onak slika je usporena kao da nemam drivere instalirane

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: problem valjd s grafičkom
« Odgovori #1 : 26. Siječanj, 2009., 19:25 »
stavio sam nove drivere al problem je i dalje tu, dok mi u hl2 radi normalno barem mi se tamo nije srušilo, world in conflict i insurgency nemogu igrati, vcp recovery se pojavi, onda igre još malo radi i dođe crni ekran, a kad to dođe onda imam neki problem s monitorom samo mi prikazuje digital analog i onda to nestane i uopće nemam slike i moram po nekoliko puta restartirati da dobijem sliku, jel ću morati uzimati novu grafu ili?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: problem valjd s grafičkom
« Odgovori #2 : 26. Siječanj, 2009., 19:38 »
osobno nisam upoznat s ovakvim problemom, ali smrdi na grafičku. No nemoj se sad zaletit kupit novu pa da se ispostavi da nije grafička problem, onda si tek u shitu. pričekaj, možda se netko javi tko zna što je uzrok.
"Women don't respect salad eaters."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: problem valjd s grafičkom
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2009., 17:24 »
uzeo novu grafu može lock

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9