HCL.HR

Procesor i Monitor?

  • 5 Odgovora
  • 2448 Hitova
Procesor i Monitor?
« : 22. Travanj, 2014., 22:41 »
eh ovako pisao sam vec o ovome kupio sam monitor iiyama E2475HDS b-1 24 inca i nakon 2 mjeseca je rikno odnio sam ga na popravku i tamo su nakon 5 dana ustanovili da je otisao procesor na monitoru :o reko kakav procesor na monitoru zar je to moguce zar monitor ima procesor ludo ali tako su mi rekli evo sad cekam vec 17 dana da mi poprave monitor navodno traze taj dio....

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Procesor i Monitor?
« Odgovori #1 : 23. Travanj, 2014., 07:11 »
pa zašto im nisi rekao da imaš procesor u računalu već :ave:















oni traže konverter i inverter signala


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Procesor i Monitor?
« Odgovori #2 : 23. Travanj, 2014., 10:30 »
pa zašto im nisi rekao da imaš procesor u računalu već :ave:












oni traže konverter i inverter signala

Pa valjda se podrazumijeva :fpalm: neznam sta traze znam da traje dugo !
LP
« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2014., 10:33 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Procesor i Monitor?
« Odgovori #3 : 23. Travanj, 2014., 10:35 »
Šali se Dragster.

Što god da traže, najvjerojatnije to što je Dragster rekao, ako čekaš 17 dana to je malo predugo - pa ih počni malo zivkat u servis i pitat što je s tvojim monitorom. Nažalost, često moraš bit dosadan i naporan da bi se to ubrzalo.

Odg: Procesor i Monitor?
« Odgovori #4 : 23. Travanj, 2014., 14:48 »
Šali se Dragster.

Što god da traže, najvjerojatnije to što je Dragster rekao, ako čekaš 17 dana to je malo predugo - pa ih počni malo zivkat u servis i pitat što je s tvojim monitorom. Nažalost, često moraš bit dosadan i naporan da bi se to ubrzalo.
Šali se Dragster.

heh nisam shvatio da se sali zbog smajlica kojeg je stavio :P
Zvao sam ih kazu trazimo trazimo trazimo :(

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Procesor i Monitor?
« Odgovori #5 : 23. Travanj, 2014., 18:48 »
A jesu neki, kad je neki veći kvar inače servisi daju novi monitor (kao mojim susjedima u slučaju LG). Mogao bi se još načekati (u HR mislim moraju to u roku 45 dana obaviti, a nakon tog roka povrat novca).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9