HCL.HR

Šajze

  • 5 Odgovora
  • 2991 Hitova
Šajze
« : 27. Prosinac, 2008., 19:29 »
Ovako, osoba X je krenula instalirati neke drivere, neznam koji k za modem "kazza", tak se nekak zove. Sa CDa baš od tog modema. I uglavnom, nakon instalacije se računalo resetiralo i na svaki pokušaj podizanja windowsa, komp se resetira i krene taj postupak ispočetka. Znači, upališ komp, on izlizta sve one pizdarije na početku, pojavi se slika Win XP kak louda i tada se komp resetira. Pri pokušaju instalacije novih windowsa, osoba x je u biousu namjestila da joj se buta sa CDa, i kada joj se pojavi tekst : pres eni ki tu but from cd, osoba x stišče raznorazne gumbe po tastaturi ali bezuspješno. Kao da joj je tastatura isštekana. Znači, kad treba stisnut enter il neki k. da joj se buda s CDa, neče joj primiti ni jednu tipku. I onda se ponovo počnuwindovsi dizat i komp se ponovo resetira. CD je ispravan 100%, CD čitač također, tipkovnica je dobro uštekana i ispravna. U čem je faking problem i kako riješiti ovu zamrzlamu?
Ubiše nas bre vručina.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Šajze
« Odgovori #1 : 27. Prosinac, 2008., 20:27 »
Ja imam Kasda ruter i radi sasvim dobro zasad. Nisam imo ni sličnih problema ko Loky.

Re: Šajze
« Odgovori #2 : 27. Prosinac, 2008., 21:08 »
I ja sam imao kazdu i savršeno me služila, al sam nedavno KUPIO D-link, žični, naravno...
A što se tiče ovoga, nije stvar u ruteru nego u faking kompu jer neće butat sa CD, tj, kada treba stisnut bilo koju tipku da buta s CDa, komp na ništa nereagira...
Ubiše nas bre vručina.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Šajze
« Odgovori #3 : 28. Prosinac, 2008., 12:32 »
Ovako, osoba X je krenula instalirati neke drivere, neznam koji k za modem "kazza", tak se nekak zove. Sa CDa baš od tog modema. I uglavnom, nakon instalacije se računalo resetiralo i na svaki pokušaj podizanja windowsa, komp se resetira i krene taj postupak ispočetka. Znači, upališ komp, on izlizta sve one pizdarije na početku, pojavi se slika Win XP kak louda i tada se komp resetira. Pri pokušaju instalacije novih windowsa, osoba x je u biousu namjestila da joj se buta sa CDa, i kada joj se pojavi tekst : pres eni ki tu but from cd, osoba x stišče raznorazne gumbe po tastaturi ali bezuspješno. Kao da joj je tastatura isštekana. Znači, kad treba stisnut enter il neki k. da joj se buda s CDa, neče joj primiti ni jednu tipku. I onda se ponovo počnuwindovsi dizat i komp se ponovo resetira. CD je ispravan 100%, CD čitač također, tipkovnica je dobro uštekana i ispravna. U čem je faking problem i kako riješiti ovu zamrzlamu?

run windows repair i sve bi trebalo biti ok.
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Šajze
« Odgovori #4 : 28. Prosinac, 2008., 15:05 »
Neče ni uč u windowse nego kad ih diže uvjek se restarta komp.
Ubiše nas bre vručina.

*

Cali

  • ****
  • 1246
  • Hardcore 2 Tha Bone
Re: Šajze
« Odgovori #5 : 28. Prosinac, 2008., 18:00 »
ajde lijepo pri bootu stisni f8, u safe modu deinstaliraj te drivere od kasde, pa vidi ako se i dalje dešava problem. makar iskreno ne vidim zašto bi to bio razlog. ako se i dalje dešava problem, onda nešto drugo ne štima.
Intel Core 2 Quad Q6600
Gigabyte GA-965P-DS4
4Gb Corsair VS 667 Mhz
XFX GTX 275
Corsair HX520W
Samsung Syncmaster T220
Creative X-Fi Xtreme Gamer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9