HCL.HR

Savjetnik za izbor dobre podloge za miša

  • 20 Odgovora
  • 89897 Hitova
*

fila4

  • *
  • 138
Odg: Savjetnik za izbor dobre podloge za miša
« Odgovori #15 : 31. Siječanj, 2016., 14:59 »
Treba mi podloga 900x300mm, hitno dali netko zna web šop gdje mogu naruciti ne mora bit markirana i da cijena nije previše bizarna

Odg: Savjetnik za izbor dobre podloge za miša
« Odgovori #16 : 15. Veljača, 2016., 14:26 »
hola, vidim trabunjate o podlogama pa da kazem svoja iskustva i jedno pitanje ako netko od starijih zna.

kao prvo oko 2007 godine kupio sam prvi Razer Manis Speed jer mi je Control bila pregruba, danas koristim Goliathusa  koji je doslovno zamjena po modelu al kupljen 2011. Taj isti Mantis koj sam kupio 2007 je dan danas u upotrebi i to...dosta, prodao susjedu i gejma s njom i koristi za druge stvari kao podmetac za casu i slicno, jedini problem kod te podloge je sto nije prošivena kao novi modeli i cufa se rub koji se moze skalpelom podrezat pa kratis podlogu.

Moj Goliathus je u ok stanju s obzirom na koristenje i cak se rub ne cufa iako je samo... zaljepljen doslovno na gumu koja je kao od prvog dana odlicna. jedino sto mogu primjetit da vlaga jako utjece na grip iste jer je gadno ajmo rec napravi hrapavom i kao da vuces po nekom materijalu koji je kao šmir papir...

sve u svemu cijena nije losa s obzirom da je podloga huge (zna cak i smetat).

a sad moje pitanje, kad se spomenuo aluminij... isto tako par godna unazad negdje 2007/8 koristio sam podlogu mislim da steelseriesa koja je bila na sebi imala nepoznat mi motiv u kojem su prevladavale plava i crna boja a po navedenoj podlozi su se nalazile nesto kao kapljice, znaci nije nikakva krpa vec doslovno tabla sa slojem tog motiva i nekih vrazjih "kapljica" pa ako netko zna o kojo se podlozi radi podjeli info

to razum grmi u svom gnjevu

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Savjetnik za izbor dobre podloge za miša
« Odgovori #17 : 27. Svibanj, 2016., 18:32 »
Nakon godina trazenja prave podloge i mijenjanja tone njih, jedine koje su mi ostale u dobrom sjecanju, a preferiram platnene su:
Razer Goliathus Control edition
Roccat Taito
Steelseries QCK budget verzije

Kratko sam koristio Logitech G440 i nisam bas odusevljen, ali osobno ne volim plasticne podloge, ove krpene bolje skupljaju mrlje od kave :D

Ugl trenutno koristim roccatovu i firma (njihovi ostali proizvodi, nakon sto sam godinama bio logitech fanboy) me itekako odusevila, nadam se da jos netko dijeli misljenje :)

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Savjetnik za izbor dobre podloge za miša
« Odgovori #18 : 20. Lipanj, 2016., 15:58 »
Dobar vodič.
Meni je osobno nešto najbolje na kaj sam naišao SteelSeries QCK podloga... 32x28cm. Isto ima gumu. Za rezervu uvijek imam još jednu sa strane, zapakiranu, u pripremi.
Imam Starcraft II motive na podlogama. Uz to čak ih mogu u mašini oprat...

Oprana u mašini i čista ko nova!  :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Savjetnik za izbor dobre podloge za miša
« Odgovori #19 : 20. Lipanj, 2016., 16:33 »
Pa to ti kažem, podloge su im, doslovno, peri deri.


Moja se malo izvitoperila nakon par godina, al budem za koji mjesec uzeo novu iz ormara  :hiha:

Podloga za mis
« Odgovori #20 : 30. Ožujak, 2017., 07:47 »
Vidim ima da se kupe one podloge za mis od aluminijuma.
Dali neko zna kakve su one? Ja sam jos na pletenoj, nekako mi aluminij djeluje hladno.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9