HCL.HR

Sennheiser Momentum 2.0 wireless - nekoliko pitanja

  • 0 Odgovora
  • 1241 Hitova
Sennheiser Momentum 2.0 wireless - nekoliko pitanja
« : 08. Travanj, 2018., 11:57 »
Nedavno sam postao vlasnik dotičnih slušalica .
To je prva takva stvar koju sam ikada kupio ,i nisam baš dobro upoznat, išao sam više na ono ''Nemožeš fulati s Sennheiserom''...

1. Kada sam doma za kompom,gdje da priključim Momentum sluške ? Več sam vlasnik Sennheiser Game Zero, i one imaju dva nastavka - jedan za slušalice i jedan za mic . Ne sviđa mi se ideja da isključujem Game Zero iz kompa zbog Momentuma . Također imam i Logitech Z506, i vidim da na njima ima input za slušalice . Ukoliko priključim momentum u Logitech zvučnike , kakva će mi biti kvaliteta zvuka , standarno ili će biti lošije negoli što bi trebalo

2. Wireless kvaliteta zvuka je lošija negoli kod žice . Sennheiser Momentum se može koristiti i kao wired . Ukoliko svoje Sennheiser Momentum wireless koristim u žičanom modu, dali će kvaliteta zvuka biti jednaka kao i sennheiser momentum 2.0 koji nije wireless

3. Prodavač u dućanu mi je preporučio da si razmislim o kupnji DAC-a . Garantirao je da će ta napravica poboljšati kvalitetu zvuka . Ima li netko iskustva sa jeftinijim DAc-ovima do cijene do cca 150 €  ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9