HCL.HR

Slušalice, headseti, mikrofoni...

  • 21 Odgovora
  • 7346 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Slušalice, headseti, mikrofoni...
« : 10. Kolovoz, 2012., 11:48 »
Tritton AX180 Stereo Gaming Headset | Tritton Technologies Inc.



Kupio ovaj model headseta i strašno sam zadovoljan. Vrijede svake lipe, a ktomu ide na sve tri platforme. Dizajn, kvaliteta, podesivost sve je na visokom nivou. Zvuk sam isprobao u Battlefield 3, Modern Warfareu i još par igara sa dobrom glazbom i mogu reć da ovako nešto nisam očekivao. Zvuk je savršen. U BF3 sam imao dojam kao da sam na jebenom bojištu, doslovce single shot mi para uši, a tek rafali, granate i eksplozije - priča za sebe.

10/10

Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #1 : 10. Kolovoz, 2012., 12:31 »
Koliko si para dao?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #2 : 10. Kolovoz, 2012., 13:49 »
499,00

Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #3 : 10. Kolovoz, 2012., 13:59 »
499,00
Gdje to, u kojem dućanu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #4 : 10. Kolovoz, 2012., 14:00 »
Algoritmu.  :ementaler:
2 godine garancije dobiš. Odličan headset.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #5 : 10. Kolovoz, 2012., 14:06 »
Ja sam uvjek razmisljo da nabavim takvo sto al me zanima dal je potrebno uopce? Dal fakat tolko poboljsa iskustvo ili se ne isplati bacit pare na to ?  :wildboy:

Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #6 : 10. Kolovoz, 2012., 14:10 »
Algoritmu.  :ementaler:
2 godine garancije dobiš. Odličan headset.
Jebajga, u Rijeci nema Algoritma  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #7 : 10. Kolovoz, 2012., 14:13 »
Naruči na adresu.

Ja sam uvjek razmisljo da nabavim takvo sto al me zanima dal je potrebno uopce? Dal fakat tolko poboljsa iskustvo ili se ne isplati bacit pare na to ?  :wildboy:

Poslje BF3 iskustva definitivno. Voice chat je u nekim igrama obavezan. Inače u cijeloj godini sam jedno 4-5 mjeseci solo doma, no dok nisam, poslje nekakvih 21 sat već moram dosta stišavat sve, sada je to prošlost. Slušanje glazbe i kvalitetan film stvarno i više nego zadovoljavaju preko ovog headseta.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #8 : 31. Kolovoz, 2012., 20:39 »
Tritton AX180 Stereo Gaming Headset | Tritton Technologies Inc.

(Klikni za pregled slike.)

Kupio ovaj model headseta i strašno sam zadovoljan. Vrijede svake lipe, a ktomu ide na sve tri platforme. Dizajn, kvaliteta, podesivost sve je na visokom nivou. Zvuk sam isprobao u Battlefield 3, Modern Warfareu i još par igara sa dobrom glazbom i mogu reć da ovako nešto nisam očekivao. Zvuk je savršen. U BF3 sam imao dojam kao da sam na jebenom bojištu, doslovce single shot mi para uši, a tek rafali, granate i eksplozije - priča za sebe.

10/10

Probao upravo sluške na X360 i funkcioniraju savršeno. Kristalan zvuk i glasnoća je baš zadivljujuća.
FM4 jednostavno bolesno zvuči - nemam riječi.

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #9 : 18. Rujan, 2012., 19:00 »
Da ne pravim novu temu ... Nadodao bih se na ovo,imao Pioneer orig.sluse epic,medjutim nadje se idiot da ih slomi.
Hocu sad da kupim nove,vise manje do 2000 kn .... Zasad sam bacio oko na Logitech.G35,G930<>Razer Tiamat 7.1,Steelseries Diablo nisu lose ....
Ima neko nesto pametno za preporuciti ili savjetovat .. ? :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #10 : 18. Rujan, 2012., 19:06 »
Razer iako su neloše svakako probaj izbjeć, jer ćeš uvijek za nekakvih 200-300 kuna manje od nekog drugog proizvođača nać bolje, jer je gotovo svaki model overrated i to dosta.
Ako ti trebaju za gaming i slušanje glazbe te filmova, preproučam ti da baciš oko na Tritton slušalice, te A40 ili A50 Wireless Headset - A50


*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #11 : 18. Rujan, 2012., 19:59 »
Y slazem se s time za Razer,ali oped tu sve one po jacini,za kvalitetu nezzz *(za tiamat bi ipak trebalo neku soundcard  :wildboy:) .... Nema nekakve drasticne promjene sve dok ne kupim neke denon,SENNHEISER,isl.  :solidus: ...... Od svih ove Tritton malo odudaraju,vjerovatno cu njih buy . BTW TY na preporuci  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #12 : 18. Rujan, 2012., 20:42 »
Pogledaj tu u temi moje Tritton AX180 nisu u rangu do 2000 kn, ali su 500 i jebeno sam zadovoljan, vjerovatno jači modeli rulaju još više krista. Ima kolega sa jednog foruma 7.1 verziju i kaže da se nebi tog zvuka odrekao nikad...

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #13 : 19. Rujan, 2012., 04:39 »
Ima kolega sa jednog foruma 7.1 verziju i kaže da se nebi tog zvuka odrekao nikad...
Mislis ove Tritton AX 720 (7.1) ... ?
BTW za njih ne treba neka posebna soundcard ili  :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice, headseti, mikrofoni...
« Odgovori #14 : 19. Rujan, 2012., 14:15 »
Sve jače Trittonke kao i moja, imaju zvučnu karticu u sebi.  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9