HCL.HR

Snimanje gameplaya direktno s konzole - najbolje riješenje??

  • 3 Odgovora
  • 2289 Hitova
*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Prije svega, pozdrav svima ! Odlučio sam se regati radi ovog upita, piknuo sam multiplatform jer se nadam da tu najviše ljudi cirkulira-dakle puno konzolaša, a vjerojatno će zalutati i neki dobro informirani PC-jaš :D

Konkretno, treba mi za Wii konzolu, ne bi bilo na odmet ni PS2/dreamcast.. Sve to spojeno na dobri stari CRT TV.
Eventualna mogućnost za solidnu kvalitetu s HD konzolama na HD telki je plus, ali nije obavezno (tim manje obavezno ako gadno nabija cijenu :P)
Najbolji način da kvaliteta ne bude ono da se pola frameova ne vidi.. a opet da nije sad neka bijesna BR snimalica s HDDom koja košta 4000 kn i sl.
Sva dodatna pojašnjenja i savjete cijenim.
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Snimanje gameplaya direktno s konzole - najbolje riješenje??
« Odgovori #1 : 17. Kolovoz, 2012., 16:47 »
The Legend of Zelda: Skyward Sword (Wii) - Dazzle recording test

My Favorite Nintendo Wii Games

Dazzle DVC 100

EasyCap

Ako kupiš retail pakiranje jednog ili drugog snimača dobit ćeš program za konverziju i laganu obradu. Na mom kanalu gore imaš tutorial ako ti trebaju detalji, nije neki ali služi svrsi
« Zadnja izmjena: 17. Kolovoz, 2012., 17:10 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Snimanje gameplaya direktno s konzole - najbolje riješenje??
« Odgovori #2 : 20. Kolovoz, 2012., 23:07 »
hvala na odgovoru. dazzle mi se čini kao prihvatljivo rješenje. jedino, da li zbilja ide i na CRT TV? našao sam neke tutoriale, hrpetina kablova XD
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Snimanje gameplaya direktno s konzole - najbolje riješenje??
« Odgovori #3 : 21. Kolovoz, 2012., 01:11 »
How to record Wii gameplay (SD)

ide ide... nije komplicirano


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9