HCL.HR

Anketa

Da li je dobra ova konfiguracija?

da
3 (50%)
ne
3 (50%)

Ukupno Glasova: 6

Sta mogu da igram na ovu konfiguraciju?

  • 3 Odgovora
  • 1761 Hitova
Sta mogu da igram na ovu konfiguraciju?
« : 18. Lipanj, 2014., 10:23 »
Pozdrav svima,
Htio bih da pogledate ovu konfiguraciju i da mi kazete da li valja i sta bih mogao igrati na njoj od novijih igara:
Matična ploča: Gigabyte Intel MB GA-H81M-S1
Procesor: Intel Core i3-4130, 3.40GHz, 3MB, LGA1150, Haswell, GPU HD4400
Grafička kartica: Asus Nvidia GeForce GT640 2GB
Memorija: 6GB DDR3 1333MHz TakeMS
Hard disk: Seagate 1TB SATA III
DVDRW: Samsung DVD±R/RW 24x SATAII Dual Layer
Kućište: Midi-Tower 500W TWR IG-MAX 2350
Unapred hvala!

Odg: Sta mogu da igram na ovu konfiguraciju?
« Odgovori #1 : 18. Lipanj, 2014., 16:53 »
Konfiguracija ne valja ako je namjena gaming i dosta je lose slozena. Ovo je za neku manju 900p rezoluciju i medium detalje kod nezahtjevnijih novih igrica.

Navedi max budjet, otkud si i preporucit ce ti se bolje. I po mogucnosti odgovori TU tako da se ovo moze pobrisati s obzirom da imas temu za postanje ovakvih upita.

Odg: Sta mogu da igram na ovu konfiguraciju?
« Odgovori #2 : 18. Lipanj, 2014., 21:05 »
Ma samo sam htio da pitam valja li sta, posto sam ja iz CG i ovo kod mene kosta 400 evra. Ja imam vec plan za kupovinu dobrog racunara ali ako nesto ne bude moglo htio bih ovaj ali ako vec ne valja onda nista. Javicu vam se na toj temi ako ipak budem morao opet birati rezervni plan za racunar, i moze lock.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Sta mogu da igram na ovu konfiguraciju?
« Odgovori #3 : 19. Lipanj, 2014., 12:41 »
RadoMan - mislim da sam ti već pisao, samo nađi normalan shop u CG sa komponentama, daj link i reci buđet i nešto će se nadam složiti (na onoj temi za slaganje konfiguracija). Ovo gore je očito gotova konfiguracija koje su loše složene sa neisplativim komponentama koje imaju slabu prodaju (npr. gt 640, r7 240) - loše kartice za gaming u današnje doba. Nije problem ni u novcima (400E) - nego se za iste novce može složiti bolje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9