HCL.HR

Stol za kompjuterove

  • 6 Odgovora
  • 3061 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Stol za kompjuterove
« : 06. Lipanj, 2009., 20:26 »
Neam pojma di da ubacim topic, pa ono.

trebam stol, onako, lijepi i veliki, s tim da neam pojma di da to idem pogledat tu u zg (nemojte mi doc "guglaj", jer ne mogu guglat, jedva hvatam tu neki bijedni net i stranice mi otvara po 5–10min  :wildboy: )

treba mi mjesta za sve moje pizdarije, tako da moraju biti ili dva veca spojena ili neki veci kutni..

i jel netko isao radit po mjeri stol, di to obavit i koliko kosta?

Radije bi sam sredio kako zelim stol onako na papiru i nasao nekog striceka s daskom u glavi da mi to napravi

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #1 : 06. Lipanj, 2009., 21:57 »
Prima, Kika, Solidum, Bauhaus....al vecina tog ti je _dosta_ izvan centra (osim Prime koja ima jednu trgovinu na kajzerici kod kruznog toka u Novom Zagrebu)

što se ručne radnje tiče, to bu te došlo i do 5-6x skuplje osim ako ne znaš osobno lika koji ti radi stol... naši radnici te lijepo polihvare xD

šta tražiš točno? baš neki PC stol (sa izvlačivom ladicom za tipkovnicu + postolje za monitor + pretinac dolje za kućište) ili radni/pisaći stol koji ima malo jače dimenzije?

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #2 : 06. Lipanj, 2009., 22:03 »
odi u primu tamo imaju solidnih stolova briem da ces nac nest.
Music is love. <3


*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #3 : 07. Lipanj, 2009., 21:22 »
što se ručne radnje tiče, to bu te došlo i do 5-6x skuplje osim ako ne znaš osobno lika koji ti radi stol... naši radnici te lijepo polihvare xD

Ti si prvi koji je to rekao, svi ostali tvrde kako je puno isplativije kod stolara napravit nesto bolje.

šta tražiš točno? baš neki PC stol (sa izvlačivom ladicom za tipkovnicu + postolje za monitor + pretinac dolje za kućište) ili radni/pisaći stol koji ima malo jače dimenzije?

Neam PC tak da mi ne treba pretinac za kućište, ona finta s izvlačenjem ladice za tipkovnicu mi je retajna kao i postolje za monitor.

Ladice mi nisu bitne, samo treba biti dovoljno velik da stane sve. U biti vec imam sve na papiru kako bi htio, neka kombinacija pisaceg i racunalnog. Primu sam pogledao i nemaju nista sto mi odgovara.

Dakle, stolar? Di nac nekog? Facaa, moj sveznajuci frende?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #4 : 07. Lipanj, 2009., 21:33 »
Ja neb niti jedno od ovih rješenja. Naime, najbolje je otići u trgovine koje prodaju uredski namještaj po elementima.
Takvi dućani imaju komponibilne programe namještaja, a pošto se radi o srednjem segmentu uredskog namještaja, velika je vjerojatnost da će sve elemente imati na lageru, bez da čekaš prosječnih šest tjedana na isporuku.

Naime, doma si sve izmjeri i potom odi u dućan. Teta ti da listu ili katalog, pa si ti fino složiš elemente stola kak ti paše.
Imaš vanjske i unutarnje kuteve, šire i uže klasične pravokutne elemente, zatim elemente koji su sa strane ograđeni pločom i one "prazne" s nogama za više prostora. Također imaš i hrpu ladičara, postolja i drugih gluposti među tim elementima.

Naravno, iako su sve to samostalni elementi, i veoma čvrsti, iste je moguće povezati tiplama kako bi tvorili željenu cjelinu.
Preporučam da staviš kanalice po krajnjem rubu stola (uz zid), kako bi ti kablovi bili urednije posloženi, te se ne bi vukli po podu.

Mislim da ti takav program ima Kika, možda i Bauhaus, a vidio sam nešto slično i u Metrou. Sve se trgovina nalaze na zagrebačkom Jankomiru.
Jeftiniju kombinaciju možeš dobiti za cca 1500-2000 kuna, a biti će bolje rješenje od svih kemija koje je primjerice naveo deseinienitniny.
Računaj da već smeća od stolova koštaju po 600 kuna, tak da ovo nije toliko strašno.

Jedan od boljih proizvođača na našem tržištu je talijanski Office & Co., no oni su i nešto skuplji.
http://www.officeandco.net/index.php?LANGUAGE=EN&MENU=NEWS
Doduše, možeš pogledati liniju proizvoda, kako bi vidio koje se perverzije izvode s komponibilnim elementima.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #5 : 08. Lipanj, 2009., 08:09 »
tnx wekach

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Stol za kompjuterove
« Odgovori #6 : 08. Lipanj, 2009., 20:25 »
Neam PC tak da mi ne treba pretinac za kućište, ona finta s izvlačenjem ladice za tipkovnicu mi je retajna kao i postolje za monitor.

zato i pitam, te stvari su _uglavnom_ besmislene

@Weky - nisam znao za tu opciju, fala :D, mislim da cu si tak nes uzet slijedeci put ^^

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9