HCL.HR

Tipkovnica i slušalice

  • 7 Odgovora
  • 2939 Hitova
*

L33Ter

  • n00b
  • 4
Tipkovnica i slušalice
« : 29. Travanj, 2012., 10:51 »
Nakon što sam malo detaljnije pregledao izabrao sam ove 4 tipkovnice kao favorite, pa vi recite koja je bolja:

1. Genius KB-350e (HGspot) (Službena stranica) (115kn)
2. Genius Slimstar i222 (HGspot) (Službena stranica) (95kn)
3. Genius Gaming KB-G235 (Links) (Službena stranica) (90kn)
4. Logitech K120 (Links) (Službena stranica) (80kn)

Zajedničko ima su dodatne tipke, ne proizvode buku i dizajn. Izaberite i recite zašto bih baš tu trebao kupiti, druge tipkovnice ne dolaze u obzir!

Razmišljam o kupnji GameCom 380, jer vidim iz prethodne teme da ima u HGspitu za nevjerovatnih 210kn. Najviše što moguj dati za slušalice je 250kn. Nemora biti headset, mogu biti samo slušalice.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #1 : 29. Travanj, 2012., 11:59 »
2. Genius Slimstar i222 (HGspot) (Službena stranica) (95kn)

Ovu zaobiđi... pred par dana sam kupovao tipkovnicu za laptop, uzeo ovu čisto jer dobro izgleda i jeftina je, ali tipke su loše, space pogotovo. Ne znam kakav je tebi položaj ruke, ali ja dok tipkam lijevim palcem pritišćem sami lijevi rub space-a i ta tipkovnica na to nije reagirala - uopće. Baš trebaš po sredini lupiti...

Išao sam ju zamijeniti za
3. Genius Gaming KB-G235 (Links) (Službena stranica) (90kn)

i zbilja je super, iznenadio sam se. U rangu onih starih Cherry tipkovnica, imam i takvu doma, tipke imaju fini šum, kratak hod, jako jako dobro.

Mislim da je bitno da se držiš klasičnog dizajna tipki, bar u tom cjenovnom rangu... ako te iritiraju crvene tipke nije problem jer u pakiranju dobiješ zamjenske crne pa to izgleda ovako

Pogledaj sve ove koje si nabrojao uživo, npr meni ne paše enter na ovoj logitechovoj ni na prvoj geniusovoj koju si spomenuo... bitnije ti je da se uvjeriš da ti odgovara layout tipki i same tipke

ured

Slušalice:

http://ronis.hr/akg/639/slusalice-akg-k-403/K403/
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2012., 12:02 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

L33Ter

  • n00b
  • 4
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #2 : 29. Travanj, 2012., 12:10 »
Kako se čuje tipkanje na toj Gaming tipkovnici, jer mi je to važno zbog mojih kući koji se većinom žale kako se ova default tipkovnica čuje i da li su te slušalice bolje od GameCom 380?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #3 : 29. Travanj, 2012., 12:22 »
Nemam nikakvih iskustva s Plantronicsom, tako da eto. ne znam  :wildboy:

Al za AKG znam da rade jebene sluške za mid i high end dio... u svakom slučaju rekao bih da ćeš bolji zvuk dobiti od AKG sluški, ali ne mogu ti garantirati, prozuji po netu malo komentare ekipe, youtube videi i slično.

što se zvuka tipkovnice tiče, pa ako si jako nježan neće se ništa čuti  :hihi: moraš probat na licu mjesta ako ti je to kritično bitno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

L33Ter

  • n00b
  • 4
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #4 : 29. Travanj, 2012., 12:26 »
Ma problem je što dosta brzo pišem i onda se jako čuje ili kad igram neku igru, smeta im jako, a vidim da su ovi gore dizajnirani tako da se ne čuju jako, zato i pitam

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #5 : 29. Travanj, 2012., 12:32 »
ne znam stvarno, i ja pišem brzo i puno, ali sam u svojim odajama pa ne smetam nikome. Na prvu se usuđujem reći da je tipkovnica tiha, daleko je od nečujne doduše


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

L33Ter

  • n00b
  • 4
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #6 : 29. Travanj, 2012., 12:36 »
Dobro nema veze, i ja postavljam glupa pitanja. Isprobat cu ih pa cemo viditi i hvala puno

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: Tipkovnica i slušalice
« Odgovori #7 : 29. Travanj, 2012., 14:10 »
Dragster ima pravo sta se sluski tice. Uvjek ces od AKG-a, Sennheisera il Audio Technica dobiti bolji zvuk i bolju cjenu.
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9