HCL.HR

Tipkovnica

  • 19 Odgovora
  • 5854 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Tipkovnica
« : 21. Listopad, 2008., 17:56 »
Jel mi moze netko prporuciti neku tipkovnicu, da ima normalan backspace (znaci da je velik ko dvije normalne tipke) da ima normalan enter (znaci da je jos malo veci od backspacea) to mi je najbitnije jer sve nove tipkovnice imaju neke dodatne hotkeyeve, a ovo se tesko moze naci u kompletu. e da, nek ima hrv znakove da nije neka njemačka ili sta ja znam, da nije neka svemirska s nekim ekranima i da ima dobre tipke. Moze bit velika ili mala, samo da nema jako guste tipke. gledao sam u novom bugu, al svaka ima nesto sto mi ne valja, a sad kad kupujem, zelim savrsenu.

EDIT: bilo bi dobro da ima zeleno pozadinsko svjetlo jer mi je mis zeleni, ali nije prijeko potrebno, bitnije je kvaliteta

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Tipkovnica
« Odgovori #1 : 21. Listopad, 2008., 18:03 »
uđeš u trgovinu i pogledaš lolz
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Tipkovnica
« Odgovori #2 : 21. Listopad, 2008., 18:08 »
tak se i ti mozes glupirat na cesti a ne u ovom topicu

hocu vidjet preporuke jer nema svaka trgovina sve sto se nudi. A obilazenje vise trgovina je zamorno

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Tipkovnica
« Odgovori #3 : 21. Listopad, 2008., 19:46 »
ja ti imam iz hg-spota trustovu,zadovoljan njome,ima podosta funkcija. :thumbs:
Music is love. <3


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Tipkovnica
« Odgovori #4 : 21. Listopad, 2008., 20:12 »
Saitek Cyborg

Stvar rula izgledom i imaš gore touch screen na kojem uključuješ boju i intenzitet svjetla. Košta oko 500 kuna.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Tipkovnica
« Odgovori #5 : 21. Listopad, 2008., 20:56 »
zasad mi je Saitek Cyborg najbolja, u bugu sam ju uocio, jedino sto mi nekako glomazno izgleda i nije bas na oko lijepa, al za sada je ta 1. mjesto dok ne vidim ostale prijedloge

ajmo jos, nemojte biti sramezljivi

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Tipkovnica
« Odgovori #6 : 21. Listopad, 2008., 21:10 »
Logitech g15-  ful osjetljiva stvar, na prvoj riknuo lcd, na drugoj skripao space, na trecoj krepala cijela elektronika zbog toga sto ju zalio vodom

Logitech g15 v.20- izgleda bolje od g15, ali u stvari ima iste tipke (malo mekanije naspram g15, ali ipak i dalje neugodne)

korist od tih tipkovnica ne vidim, g tipke sam koristio rijetko i to svega par njih, bilo kul sejvat svoju mejl adresu ili neke stvari na neku macro tipku, prilikom igranja online fps-a nisam vidio korist (ono, nemas vremena spustit glavu i pogledat display). stalno ces umjesto ESC stiskat G1,  treba se naviknut.

Saitek Eclypse- tipke malo ugodnije od g15, ali ipak mi velicina i sam oblik nisu odgovarali za tipkanje

Logitech Wave wireless (imas i zicnu)- jako udobna tipkovnica, palm rest je super stvar, mekan. tipke su ergonomske, sve je fino sredjeni i ima veliki enter i backspace, samo eto nema nikakvo osvjetljenje pa je zajebano po mraku.

Razer lycosa- takodjer ful udobna, ima fin hod i tipke.


eto to je sto sam ja imao/isprobao. na g15/v2.0 se ne vracam vise, trenutno imam wave jer mi je prostor ogranicen, inace bi definitivno ostao na lycosi

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Tipkovnica
« Odgovori #7 : 21. Listopad, 2008., 21:21 »
ti si car  :ave:

1. mjesto jos uvijek Saitek Cyborg, Razer lycosa mi se cini da su tipke nekako ko na laptopu, a to jako ne volim. Wave ne bi jer mi sve ide u wave

e, al za Saitek Cyborg pise u bugu da ima njemacka slova, kakve probleme mi to moze radit???
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2008., 21:23 Zeleni »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Tipkovnica
« Odgovori #8 : 21. Listopad, 2008., 22:17 »
Nikakve probleme, ako je hr u postavkama kompa  onda pises hr slova, to sto su utiskana njemacka ti jedino narusava estetiku (iako mene palatali otisnuti na tipkama nerviraju, ne znam zast)

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Tipkovnica
« Odgovori #9 : 21. Listopad, 2008., 22:27 »
palatali :tired:

pretežno te gamerske tipkovnice imaju američki layout, a ne njemački
ja zabrijao kupiti taj cyborg i onda na kraju uzeo tarantulu iz nepoznatog razloga
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Tipkovnica
« Odgovori #10 : 21. Listopad, 2008., 22:30 »
e, daj mi reci kakve su tipke na tarantuli, jel sam pikirao i nju

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Tipkovnica
« Odgovori #11 : 21. Listopad, 2008., 22:48 »
za stiskanje lol
ma fina je
al meni je to sve isto

mislim, isto je od kad god smo prešli s onih full visokih keytronic, cherry, ibm tipkovnica na nekaj normalno

od svih tih malo skupljih samo logitech faluje nad svime
gamerske su im smeće na svoju stranu, wave je masu neudoban i raširen, dinovo je skup do bola, i jedino bi mogao ovaj novi illuminator rulati
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Tipkovnica
« Odgovori #12 : 21. Listopad, 2008., 22:54 »
jep, fala ljudi, imam na umu Saitek Cyborg, Razer lycosa i tarantulu

jedno od toga cu sigurno uzet, jedin mi preostaje da odem i pogledam uzivo kakve su.

Ak ima neko jos neki prjedlog nek ga pukne jer necu tak jako brzo kupit

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Tipkovnica
« Odgovori #13 : 22. Listopad, 2008., 20:32 »
moj prijedlog je da uđeš u kvark i pogledaš jednu od tisuću tipkovnica do 100 kuna šta se tamo nude. Davati iljade kuna za nešto po čemu ćeš kasnije tipkati prstima zasranim spermom od izdrkavanja od prije par minuta mi nema smisla. Ali dobro, ne drkam ni ja više toliko pa...  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blade

  • **
  • 262
Re: Tipkovnica
« Odgovori #14 : 22. Listopad, 2008., 21:04 »
Ei ljudi, moze pomoc oko tikovnice... imam onu ultraflat logitechovu crnu i sve je to super, samo kaj nevidim tipke po noci,a glupo mi je igrat cs s svjetlom...
pa dali bi mi mogli reci neku lijepu tipkovnicu tak do 200 kn, a da ima ono svjetlo koje mi osvjetljava sve tipke... do sad sam nasao samo neku Trust s tim svijetlom...
hitno je...
btw. kolko dode ova Razor lycosa tipkovnica?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9