HCL.HR

Trebam pomoć HITNOOO!!!

  • 1 Odgovora
  • 1935 Hitova
Trebam pomoć HITNOOO!!!
« : 23. Rujan, 2008., 17:46 »
Prije nekih 2 tjedna sam kupio novi komp AMD atholon 64 X2 dual, 4200+, 2.21 Ghz, 2GB RAM i grafička radeon X1650 (256 MB). Formatiorao sam diskove, stavio xp (SP2), drivere za matičnu i drivere 8-8_xp32_dd_ccc_wdm_enu_67975 za grafičku (na ATI str kažu da su najnoviji). I zaigram ja FEAR i radi dobro, recimo savršeno. Serious Sama 2, radi super, Oblivion radi super, Crysis dobro koliko je to moguće. Ali problemi se počinju javljati kad zaigram Space Siege. Kada mi se likič s kojim igram kreče po stazi, on kao da trza... Nekako se trese kad hoda, sve radi savršeno ali samo to brejkanje pri njegovom kretanju nije kak treba. Zumiranje bez trzanja, okretanje kamere isto tako. Slično tako i sa igrom Rise of Legends. Sve radi bez trzaja osim kretanja trupa. Need for Speed Most Wanted - auto mi se isto hmmmm, pa kao da se trese i to kao da uječe na cjelu sliku. Igra koja mi je prije radila na celerono 3 GH, 512 rama i 128 grafičke čisto oke,  sad neradi najbolje. Tu i tamo jače trzne i preskoči mi tih par metara prije zavoja. Mislio sam da će Carbon raditi bolje pa sam i njega nabavio i isti problem kao i kod MW-a. Nije problem u deteljima i rezoluciji jer se iste stvari događaju i kad stavim sve na najmanje. Zadnji problem koji mi toliko para oči su sjene. U Rise of Legends što se tiče izgleda, sve je oke ali sjene kao da su u drugoj rezoluciji. Ja igram na 1280x1024 a sjene kao da su u 640x480... Velike, kockaste, uopče ne čine prave sjene koje neki predmeti bacaju. Isto tako i u CODu4. Ako znate u prvoj misiji, na onom treningu čiko koji mi daje pušku i pištolj, one puške u njegovoj prostoriji na zidu bacaju sjene koje jednostavno paraju oči. Velike kocke, stvarno kao da su u jako jako nskoj rezoluciji. Igra mi nebi trebala štekati, kad se krečem radi oke, ali kad okrečem glavu (pokreti mišem ljevo, desno) onda kao da hmmm... A nije to klasično brejkanje nego nekako kao da se trese i šteka... Kao kod NFSa... Ni kompletno micanje starih drajvera i instalacija novih (8-9) nije pomoglo.

Ako netko ima BILO KAKAV savjet za rješenje mog problema, rado ću ga prihvatit. HVALA!!!!  :piva:
Ubiše nas bre vručina.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Trebam pomoć HITNOOO!!!
« Odgovori #1 : 23. Rujan, 2008., 17:54 »
smrdi mi na drivere. Probaj staviti starije catalyste, tipa 7.11 ili 7.12

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9