HCL.HR

Triple screen setup on gtx 560 ti

  • 3 Odgovora
  • 2363 Hitova
*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Triple screen setup on gtx 560 ti
« : 16. Veljača, 2012., 14:21 »
znaci,hocu spojit 3 monitora (bravia tv 32", sony 17" i crt od 17" dok ne nadem neki cheap lcd od 17") na komp,te me zanima,dali ima bilo kakav nacin da to napravim ? jer znam da 560 mora bit u SLIu da bi mogao koristiti 3 monitora,ali dal je moguce spojiti neku drugu grafu (powercolor neku od 128 mb npr :P) tako da su 2 monitora na gtx ici a treci na powercoloru.

naravno,igrao bi igre sa softh (http://www.kegetys.net/SoftTH/ ), posto takva konfiguracija nemoze podrzavat nvidia 3d surround :P.

moje pitanj je, jeli to moguce napraviti ??

Odg: Triple screen setup on gtx 560 ti
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2012., 14:29 »
Posto imas Nvidia karticu trebat ces posebne programe ako se dobro sjecam, samo se nemogu sjetit koje imao sam to na staroj kartici, sad imam AMD karticu i bez problema podrzava 3 monitora.
I trebas jos 1 karticu u  SLI, al jako je zeznut postupak kad imas 2 razlicite kartice.

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Triple screen setup on gtx 560 ti
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2012., 14:36 »
Posto imas Nvidia karticu trebat ces posebne programe ako se dobro sjecam, samo se nemogu sjetit koje imao sam to na staroj kartici, sad imam AMD karticu i bez problema podrzava 3 monitora.
I trebas jos 1 karticu u  SLI, al jako je zeznut postupak kad imas 2 razlicite kartice.

nemam para za jos jednu 560 ti,a i bila bi to propala investicija jer mi procesor bottlenecka vec i ovu :D zato pokusavam izvuc nes iz powercolorke ;P

edit: dali da uzmem NVIDIA Quadro FX 3450 za 3. ekran ? nasao sam jednu,dosta jeftinu.

edit 2 : i dali bi mi u tom slucaju quadro mga bottleneckat 560 ti ?
« Zadnja izmjena: 16. Veljača, 2012., 17:11 3v1lcl0n3 »

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Triple screen setup on gtx 560 ti
« Odgovori #3 : 19. Veljača, 2012., 13:30 »
eto,uspio sam napravit,napisat cu kako sam uspio,ako bude nekom trebalo  :D

nakon otvaranja kompa,shvatio sam da nemam 2 PCIe 2.0 x16 Porta, samo jedan,tako da nisam imao mjesta za powercolora
nakon malo guglanja,vidio sam da je moguce maknut pinove sa graficke,tako da pase u PCIe x1 slot,sto sam i napavio
ugradio sam graficku u PCIe x1 slot,pokrenuo komp, i zacudo,pokrenuo se normalno. nakon nesto duljeg welcome screena,isao sam na "screen resolution" te sam vidio da je graficku odmah prepoznalo (koristim win 7 32 bit,za ostale windowse neznam dali ce prepoznat ovako dual graficki setup)  te sam detectirao koji ekrani su spojeni na komp, i pokazalo ih je 3. podesio sam polozaj ekrana i sve radi ko bog :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9