HCL.HR

TV

  • 18 Odgovora
  • 7745 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
TV
« : 25. Studeni, 2007., 00:00 »
OK..zanimaju me vaša mišljenja o ovom, ili o nekom drugom kvalitetnom ko ovaj...cijena oko 17 000 kn

http://www.audio-video.com.hr/product.asp?pID=1387&cID=45&c=245258
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: TV
« Odgovori #1 : 04. Prosinac, 2007., 16:44 »
smijesan si

Re: TV
« Odgovori #2 : 04. Prosinac, 2007., 16:51 »
bezze. zašto baš lcd? plazma ftw.
plus onak tošiba mi se čini prezelenim za išta.

Sony/Samsung, s tim da je sony pk skuplji. Ja imam sonya od 109 cm i onako dobar je, platio 14k prije godinu dana. Ono, HRT i to saka, al DVDovi su svršavanje.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: TV
« Odgovori #3 : 04. Prosinac, 2007., 18:10 »
ne bi baš rekao da je razlika u slici vrijedna razlike u cijeni između prosječnog samsung TVa sa ekranom od 70 cm kojeg ja imam doma i te neke plazme/lcda od 110 cm.

u svakom slučaju sve što ćeš gledat na telki će ti izgledat umnogome sakato.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: TV
« Odgovori #4 : 04. Prosinac, 2007., 18:24 »
igrić molim te ne ponašaj se ko mladi majmun.  :wildboy:
Razlika u cjeni je tu zbog toga što postoji nešto što se zove HD. To tvoja telka nema, jel.
I ljudi takve televizore definitivno ne kupuju da bi gledali Big Brother ili vježbanje sa renatom sopek.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: TV
« Odgovori #5 : 04. Prosinac, 2007., 19:36 »
nego da rade sta?
igraju igre u hd rezi? rofl

ono sto sam prvim postom htio rec jest da me nasmijavas, zasto? zato sto jedini cilj koji vidim od postanja da se uzeo q proc i da se uzima hd grafa i da se uzima tv od 17k kuna jest kurcenje, prije postanja ove teme si znao da vecinaljudi na ovom sajtu su u vlasnistvu obicnog tv-a i di pokoja plazma/lcd od , nema ljudi koji imaju iskustva sa televizorima u tom cjenovnom rangu a pogotovo ne iskusnjara na tom podrucju.


hey, idem postat sto ljudi misle o novom petorosobnom stanu u centru zagreba, tata ce mi ga kupit  \:D/

Re: TV
« Odgovori #6 : 04. Prosinac, 2007., 19:49 »
baš si mislim ovaj gallardo kupit, al jebemu, sve mi nekako ono, pre isfuran, ima ga nekih 5 ljudi u hr.
šta vi mislite momci?

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

Re: TV
« Odgovori #7 : 04. Prosinac, 2007., 19:50 »
Auto za 500k i telka za 15k dvije su različite stvari  :tired:

i onak koji je problem pitat za mišljenje? Većina ljudi ovdje nema za komp od 15k kuna, pa zašto ja nebi pito nekoga ko se kuži u to da mi pomogne da si baš složim jedan?  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: TV
« Odgovori #8 : 04. Prosinac, 2007., 20:25 »
@ X: Ja bi na tvom mjestu rađe uzeo neku Sony Braviju. I ne, ne govorim iz vlastitog iskustva, već ljudi koji su bolje informirani o takvim TV-jima.

@ Koza: Slažen se s tobom.
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2007., 20:28 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: TV
« Odgovori #9 : 04. Prosinac, 2007., 20:28 »
nego da rade sta?
igraju igre u hd rezi? rofl

ono sto sam prvim postom htio rec jest da me nasmijavas, zasto? zato sto jedini cilj koji vidim od postanja da se uzeo q proc i da se uzima hd grafa i da se uzima tv od 17k kuna jest kurcenje, prije postanja ove teme si znao da vecinaljudi na ovom sajtu su u vlasnistvu obicnog tv-a i di pokoja plazma/lcd od , nema ljudi koji imaju iskustva sa televizorima u tom cjenovnom rangu a pogotovo ne iskusnjara na tom podrucju.


hey, idem postat sto ljudi misle o novom petorosobnom stanu u centru zagreba, tata ce mi ga kupit  \:D/

lapane  :tired:

ako nemaju iskustva o tome ne mora značit da nemaju pojma tko je tu šta, a tko nije. kao šta ja znam da je bolje kupiti Nissan Silviu sa RBD18T motorom, nego RBD20S :dancing:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: TV
« Odgovori #10 : 04. Prosinac, 2007., 20:31 »
istina je.. neki auto ne mora isprobati neka osoba koja se kuži u automobile.. istina je da praxa upotpunjuje iskustvo, no recimo ovdje, pošto je slučaj TV, možda se netko kuži u kvalitetu pojedine marke and shit.. inače, da, ovo je vjerojatno kurčenje, al štaš.. da ja imam 17k za televizor i mjesto za takav, i ja bi se kurčio

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: TV
« Odgovori #11 : 04. Prosinac, 2007., 20:40 »
igrić molim te ne ponašaj se ko mladi majmun.  :wildboy:
Razlika u cjeni je tu zbog toga što postoji nešto što se zove HD. To tvoja telka nema, jel.
I ljudi takve televizore definitivno ne kupuju da bi gledali Big Brother ili vježbanje sa renatom sopek.  :ementaler:

ja znam da to moja telka nema. i pretpostavljam da to tvoja telka ima. analogno tome zaključujem da slika na mojoj telki nije ništa gora od slike na tvojoj. hvala.

moš mi govorit tjedan dana da nemam pojma i da sam mali majmun al me nikad nećeš uvjerit da se 17 k kuna mora izdvojit za TV kao takav samo kako bi imao "bolju" sliku. jerbo razlike nema. bar nije vrijedna razlike u cijeni.

imho.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: TV
« Odgovori #12 : 04. Prosinac, 2007., 21:34 »
pa naravno da nema razlike kad još nema programa koji to uopće podržavaju... A ono, ako gledam dvde želim što veću telku. u svakom slučaju.

nisam reko mali već mladi  :dancing:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: TV
« Odgovori #13 : 04. Prosinac, 2007., 22:05 »
gle fakat je rekao mladog, daj mu editaj post , ti to mozes :P

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: TV
« Odgovori #14 : 05. Prosinac, 2007., 00:03 »
Razlika u cjeni je tu zbog toga što postoji nešto što se zove HD. To tvoja telka nema, jel.
Nope. Cijenu određuje puno više stvari. Jedna od nevažnijih je rezolucija.
Kontrast i boje ftw. Reza je ionako šminka.

Npr kontrast:
1300:1 Sonyev LCD Bravia FullHD - 22000 kuna
15000:1 ima ova LCD FullHD Tošibica za 17000 kuna...impozantno, al ae, dinamički...dakle, kurac.
16000:1 Pioneer plazma. 42 inča, 18000 kuna. Manja od gore navedenih..i nije fullHD...al ih pwna na neviđeno.

Boje na plazmi također pwnaju. Pogotovo crna.
Odnosno, za filmofile; katoda > plazma > sve ostalo


Iz iskustva. Iam neki gej analni LCD samsungov i kurca ne valja. Sonyev 72 cm katodni trintron FD star 15 godina ga pwna ko bebu.
Moram pod hitno neku kul plazmicu nabaviti. Pijonir će da bude po svemu sudeći..al cijena je problem.  :wildboy:


jerbo razlike nema. bar nije vrijedna razlike u cijeni.
imho.
Ima i vrijedi.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2007., 00:12 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9