HCL.HR

USB se gasi

  • 1 Odgovora
  • 1969 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
USB se gasi
« : 14. Studeni, 2009., 11:14 »
daklem, neznam nit kak bi nazvo temu, a ni neznam jel bi ju strpo u software il hardware.

Daklem, 2 puta dosad mi se dogodilo. Delam u windowsima nešto, ili samo gledam film, i odjednom mi neće pisat il pomicat miša. Pa mislio da se komp malo zbrejko na par sekundi, dok on izvrti ono što ima, ali ispadne da dulje vrijeme on neće prihvatit nikakvu naredbu s tipkovnice, a ni strelicu miša ni pomaknut niti klikove prihvatit. Pa okrenem miša i skužim da odozdola ne svijetli(ko da je iskopčan), a na tipkovnici ne svijetli niti num lock niti jedna druga lampica(ko da je iskopčana), tj. ko da se USB jednostavno ugasio il neki drek. I to tako traje jedno 2-3 minute i onda proradi, ko da ništa nije bilo :geek: naravno, i miš i tipkovnica su spojeni na usb.

Nedavno sam kupio novu Saitek tipkovnicu, no ne vjerujem da to ima s tim veze. To se dogodi dosta rijetko, 1 u tjedan dana... Pa me zanima jel netko imao sličan problem, jeli softverski može nešto biti, ili lako moguče da je matična lagano pošizila...
"Women don't respect salad eaters."

Odg: USB se gasi
« Odgovori #1 : 22. Studeni, 2009., 10:27 »
Moguće da je do napona.

Isključi u potpunosti sve to iz struje i onda upali dok je USB uređaj unutra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9